banner851

banner955

AHŞAP SANAT ESERLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Düzce’de yaşanan sel felaketinde dere yataklarında biriken odun parçalarını sanat eserine dönüştüren Akçakocalı Cumhur Günay, Ankara’da katıldığı Orman ve Ekosistem Zirvesi Fuarında tam not aldı. Fuarda, Günay’ın atık odun parçalarından yaptığı sanat eserleri büyük beğeni topladı.

Akçakoca 15.11.2022, 10:38
478
AHŞAP SANAT ESERLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Akçakocalı Cumhur Günay, yaşanan sel felaketinde dere yataklarında biriken odun parçalarını toplayarak, ahşap sanat eserleri yaptı. Yaptığı sanat eserleri büyük beğeni toplayan Günay, Ankara’da Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü öncülüğünde düzenlenen Orman ve Ekosistem Zirvesi Fuarı’na katıldı.

Günay’ın sanat eserlerini sergilediği Akçakoca standı, fuar merkezinin gözdesi haline geldi. Açılışını Tarım, Gıda ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın yaptığı fuara katılanlar, Günay’ın sanat eserlerine yoğun ilgi gösterdi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumhur Günay,  “Fuarın en ilgi gören standı ile Düzcemi ve Akçakocamız’ı tanıtmakta büyük bir onur duymaktayım.  Bana destek veren Akçakoca Orman İşletme Müdürümüz Levent Kartal'a canı gönülden teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız