banner851

banner614

AKÇAKOCA'DA MİNİBÜSLER DEZENFEKTE EDİLDİ

banner619

Akçakoca Belediyesi ilçedeki minibüs ve servisleri koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfekte etti. Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 50 minibüs ve serviste sağlık için dezenfekte çalışmasını yapmış bulunmaktayız. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız." dedi.

banner846
Akçakoca 18.04.2020, 17:30 18.04.2020, 17:43
4171
AKÇAKOCA'DA MİNİBÜSLER DEZENFEKTE EDİLDİ
banner844

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde minibüs ve servislerden oluşan yaklaşık 50 araç koronavirüs önlemleri kapsamında Akçakoca Belediyesi tarafından dezenfekte edildi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, koronavirüsle tüm belediye personeli ile mücadeleye devam ettiklerini söyledi.

Araçları dezenfekte yaptıklarının altını çizen Yanmaz, şöyle konuştu:

"Yolcularımızın güvenliği açısından, çalışanlarımızın güvenliği açısından bir vatandaşlık görevi olarak bu temizliği yapmak zorundayız. Yaklaşık 50 minibüs ve servis araçlarımızın hijyen açısından, herhangi bir endişeye mahal vermemek açısından sağlık için dezenfekte çalışmasını yapmış bulunmaktayız. Koronavirüs ile mücadelemiz aralıksız devam edecek. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız." 

Şoförler de uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Yorumlar (3)
Başkana 1 yıl önce
Değiştir onlari artik..koltuk aralari cok sar.tiklık tiklim.iki insan gecemiyor.Beçi kadar olamadin başkan..biz bıktik bu hurdalardan..
başkana 1 yıl önce
onlara dezenfektan fayda etmez.yolda kalıyorlar.büyük minübüslere geçin artık başkan..
Vatandaş 1 yıl önce
Dezenfekte eden kişinin koruyucu tulum giymesi gerekmekte kendine herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli önlemleri olduğunca almalı.
17°
az bulutlu