banner851

banner614

AKÇAKOCA'DA TARİHİ BİR REKOR KIRILDI

banner619

Kurban Bayramı'nda adeta turist akını yaşanan Akçakoca, Suriyeliler'in de gözdesi oldu. Bugün 3 otobüsle kente gelen 200 Suriyeli, denizin ve güneşin tadını çıkardı. Öte yandan resmi kaynaklardan alınan bilgilere göre; son bir haftada Akçakoca'ya rekor sayıda araç giriş yaptı.

banner846
Akçakoca 03.08.2020, 16:30 03.08.2020, 16:09
5696
AKÇAKOCA'DA TARİHİ BİR REKOR KIRILDI
banner844

Akçakoca plajlarında bugün Suriyeli akını yaşanıyor. 3 otobüsle Çuhalı plajına gelen 200 civarında Suriyeli, Mavi Bayraklı plajın bitişiğindeki halk plajına girdi. Suriyeli turistlerin akın ettiği plajda bir anda yoğunluk oluşurken, Suriyeliler çocuklarıyla birlikte deniz keyfini çıkarttı.

Akçakoca’ya araç girişinde rekor kırıldı

Diğer taraftan bayram tatilinde Akçakoca’ya araç girişinde tarihi bir rekor kırıldı. Bayram haftası boyunca ilçeye giriş yapan araç sayısı 353 bin olarak sayıldı.

Konuyla ilgili olarak yapılan tahminlere göre 153 bin aracın Akçakoca menşeli araç sirkülasyonu olduğu varsayılırsa, bir hafta boyunca 200 bin civarında aracın giriş yaptığına yönelik bir ön kabul oluştu.

Bayram günlerinde ise, 1’inci gün 50 bin aracın giriş yaptığı Akçakoca’ya 2’nci gün 73 bin, 3’üncü gün ise 55 bin araç girişi oldu.

Bu verilere göre, bayram döneminde Akçakoca’nın turizm hacmi açısından rekor kırdığı, bu rekorun hem araç giriş sayısı açısından hem de artan nüfus verilerinden net bir şekilde ortaya çıktığı görüldü.

Yorumlar (11)
semra 13 ay önce
benim devketimin parasiyla yasiyorlar burda denize girceklerine defolup gitsinler kendi ulkelerinde savassinlar
Adil 13 ay önce
Trafik komisyonu ne yapmış acaba,sokaklar,caddeler herkesin kafasına gore park alanı,bir de 4 lü flasörü yaktınmı istediğin yerde park edebilirsin serbes
NNN 13 ay önce
turiste bak turiste...Vatanları elden gitmiş...Bunlar denize koşa koşa gelmişler ülkemizee...mülteci gitde ülkende savaş...
nargileci .Ne turisti. 13 ay önce
suriyeli turistmi...Sığınmacı mülteci..Vatanından kaçan aslan gibi delikanlılar.Buraya üremeye gelmiş.Bizi huzursuz etmeye gelmiş.Benim çocuğumun rızkına ortak olmaya gelmiş..Benim çocuğum sınavla girerken bunları beleşe ün.sokan zihniyet..Siz bittiniz akkoyunlar...
Suriyeye ırağa koşun deni 13 ay önce
Denize koşacağınıza Vatanınıza koşun ..Orada vatanı savunan küçük bir topluluk kaldı.Neyin peşindesiniz siz araplar...biz artık sizi is te mi yo ruz...
arap lay lay lkom 13 ay önce
3 otobüs ve Suriyeliler.Nemleketleri gitmiş yanmış kül olmuş umurlarında değil.Nasıl olsa Türkler kendilerini doyuramıyor bu beleşcilere bakıyor.Irk ayrımı yapmam ama Vatanından kaçandan hayır gelmez..Ayıdan post arapdan hiçbirşey olmaz.vatanına ihanet edip savunmayıp kaçanlardan nefretlik geldi..
Akcakocali 13 ay önce
Tarihi bir korona rekoru kırılmaz insAllah
hamza 13 ay önce
10 sene kalmaz duzce merkez kasaba gibi olucak yaninda zaten simdiden olmaya basladi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın