banner851

banner955

AKÇAKOCA MERKEZDE TRAFİK RAHATLAYACAK

Akçakoca ve Düzce basınının önemli temsilcileri, ilçede kısa süre önce göreve başlayan Akçakoca İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Coşkun ve Müdür Yardımcısı Abdurrrahman Yılmaz ile kahvaltılı bir sohbet gerçekleştirdi. Sohbette kentin huzur ve güvenliği için tüm paydaşların el ele vererek çalışmasının önemi üzerinde durulurken, İlçe Emniyet Müdürü Coşkun, merkezde trafiği rahatlatacak yeni bir düzenlemenin yolda olduğunu açıkladı.

Akçakoca 28.09.2021, 15:10
2814
AKÇAKOCA MERKEZDE TRAFİK RAHATLAYACAK

Akçakoca İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Coşkun, yerel basın ile kahvaltılı sohbette bir araya geldi. Akçakoca çarşı merkezindeki PTT Sokağı’nda gerçekleşen buluşmada, ilçeye Cizre’den yeni atanan Emniyet Müdür Yardımcısı Abdurrrahman Yılmaz ile davete icabet eden AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu da yer aldı.

Basın mensuplarının ev sahipliğindeki kahvaltıda konuklara esnaf usulü olarak tabir edilen sade bir menü ikram edildi.

Kahvaltılı sohbetin ağırlıklı gündemini ilçenin asayiş sorunları ile trafik düzenlemeleri oluşturdu.

İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Coşkun, geldiği günden itibaren Düzce ile yaptıkları koordineli çalışmalarla, uyuşturucu başta olmak üzere çok sayıda asayiş olayına müdahale ettiklerini, bu çalışmaların hız kesmeden devam ettirileceğini ifade etti.

Merkez çarşı Cumhuriyet Meydanı’nda hatalı araç parkları yüzünden zaman zaman trafik keşmekeşi yaşandığını da belirten Müdür Coşkun, belediye ile yaptıkları koordineli çalışmalarla kısa süre içinde trafiği rahatlatacak yeni bir düzenlemenin hayata geçirileceğini söyledi.

İlçenin emniyet mensuplarıyla haberciler arasında yakın temas ve ortak çalışmaların önemine de işaret edilen sohbet iki saate yakın sürerken, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorumlar (2)
akcakoca 1 yıl önce
Akcakocda basın mı varmış.
Adem bal 1 yıl önce
Oncekini akcakocadan gönderen kim acaba birde fotoğraf karesinde poz vermiş :)
Yeni Sayımız