banner614

AKÇAKOCA TSO 5 BİN MASKE DAĞITTI

banner619

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nazım Pazvant ile yönetim kurulu üyeleri tarafından yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında esnaf ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıtıldı.

banner846
Akçakoca 29.04.2020, 12:40 29.04.2020, 11:43
427
AKÇAKOCA TSO 5 BİN MASKE DAĞITTI
banner844

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kentte maske dağıtımı gerçekleştirildi. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında esnaf ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıtan Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nazım Pazvant, salgın süresi boyunca çeşitli şekillerde vatandaşlara ulaşmaya çalıştıklarını fakat bu dönemde en büyük ihtiyacın maske olduğunu söyledi.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası'nın daha önce 5 bin maske dağıtımı gerçekleştirdiğinin altını çizen Pazvant, "Bugün tekrardan 5 bin maske üretildi ve çarşı içindeki üye olan veya olmayan esnaflara ve vatandaşlara dağıtıldı ve dağıtılmaya devam ediyor." dedi.

Ülke olarak bu zor zamanların atlatılacağının altını çizen Pazvant, şöyle konuştu:

"Biz elimizden geldiğince her kesime ulaşmaya çalışıyoruz.

Sanayicilerimizin maske ihtiyacı çok olduğu için önümüzdeki hafta içinde 5 bin adet daha maske sanayicilerimize dağıtacağız. Odanın bütçesi elverdiği sürece maske yaptırmaya çalışacağız."

Yorumlar (2)
Madur 1 yıl önce
Ben emekliyim maskeye nasıl ulaşacam bbununla ilgili bir bilgilendirme yapabilirmisiniz
Vatandas 1 yıl önce
Duzcede ne zaman dagitalacak mahallelere
24°
az bulutlu