banner851

banner614

AKÇAKOCA'YA SAĞLIKTA İYİ HABER

banner619

Akçakoca Devlet Hastanesi'ne 11 doktor atandığı bildirildi. Hastanenin Başhekimi Muzaffer Haldun Çolak, 11 doktordan 9’unun pratisyen hekim 2'sinin ise uzman olduğunu açıkladı. Uzmanlardan biri Göz Hastalıkları diğeri de Çocuk Hastalıkları uzmanı.

banner846
Akçakoca 10.10.2019, 13:10 10.10.2019, 18:00
1476
banner844

Akçakoca Devlet Hastanesi'nin doktor kadrosu yeni atamalarla genişliyor. Hastanenin Başhekimi Muzaffer Haldun Çolak, yaptığı açıklamada, hastanede 9 doktorun göreve başladığını, yakın zamanda 2 doktorun daha göreve başlayacağını söyledi.

"Acilde 9 pratisyen hekimin ataması gerçekleştirildi"

İhtiyaç olunan tüm alanlarla ilgili olarak çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten Çolak, şöyle konuştu:

"Hekim kadromuz son atamalarla birlikte genişlemeye başladı. Acil servisimizde 9 pratisyen hekimin ataması gerçekleştirildi. Görevlerine başlamış durumdalar. Çok yakın bir zaman dilimi içerisinde yine acilde 2 hekimimiz aktif olarak görev vermeye başlayacak. Atama dönemlerimizde ihtiyaçlarımızı tamamlamak üzere taleplerimizi iletmeyi sürdürüyoruz. Onun dışında Göz Hastalıkları Uzmanımız görevine başladı. Çocuk Hastalıkları Uzmanı görevine başladı. Hasta kabulüne başladılar. Atama dönemlerimizde ihtiyaçlarımızı tamamlamak üzere taleplerimizi iletmeyi sürdürüyoruz.” "

"En büyük amacımız acilimizin hastalarımızın ihtiyaçlara yanıt verebilmesi"

Çolak, acil servis alanının genişleteceğini, bu sayede hızlı bir şekilde hastaların ihtiyaçlara yanıt verileceğini belirtti.

Çolak, "Acil’in genişletme planı ile ilgili olarak da zaten bu uzun süreli bir tasarruf içerisinde düşünülüyordu. Tabii ki planlanan genişletme projesi çizilmiş durumda. Süreç hızlı bir şekilde işliyor. En yakın zamanda acilde yapı çalışması başlamış olacak. En büyük amacımız acilimizin daha hızlı bir şekilde hastalarımızın ihtiyaçlara yanıt verebilmesi. Kısa sürede daha geniş kapasiteli bir alana kavuşmuş olacağız. Hekim kadrolarımızı da genişletmemizden dolayı hizmet kalitemizi artırmış olacağız. Bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor." dedi.

Yorumlar (9)
Tayinci 2 yıl önce
Kadın doğum servisine bebeği görebilen bi ultrason cihazı en temel ihtiyaç!!!
hasta 2 yıl önce
Devlet Hastanesinde bak bakalım dr eşleri masa başı garıbn hemşire servisde nöbet tutsun.gelin görün kaç tane dr eşi varsa masa başında.yasin bey sizde biliyosunuz baş hemşiren adam kayırmaya devam etsin.
Kelin İlacı Olsa 2 yıl önce
Şikayet ettiğin Müdür bey kendi akrabaları ile müdürlüğü doldurmuş diyorlar.Kimi kime şikayet ediyorsunuz.Heyy Heyy
Kayıhan 2 yıl önce
Doktoru buldun da saçı sakalı tıraşlısını arıyorsun. Bu zihniyetin olduğu yerde kim çalışmak ister.
sadece insan 2 yıl önce
Muzaffer Haldun Çolak kadar nazik ve kibar bir insan daha görmedim bu çevrede. Tertemiz bir adamdır, onun da yolu açık olsun
Türk Sağlık Sen 2 yıl önce
İdari birimlerde çalışan doktorlar sahaya inmeye lütfeder ise doktor eksiği de kalmaz.
Sağlıkçı Düzce E.A 2 yıl önce
Doktor eksiği yok.Torpilli ve çalışmayan doktor sorunumuz var.Başkan ve Müdür Doktor eşleri idari birimlerde çalışırsa doktor eksiği olur tabii ki.
İlginç 2 yıl önce
Medyatik Şovmen İl Müdürü Yasin Bey yapardı bu tarz haberleri.
Hayret gözünden mi kaçtı acaba ?
daktır 2 yıl önce
saç sakal traşı disiplini denilen bişey var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın