banner851

banner614

AKÇAKOCA YOLU TIKANDI…

9 günlük Kurban Bayramı tatilini Akçakoca’da geçirecek olan tatilcilerin araç yoğunluğu, ilçe girişindeki Sapak mevkiinde trafiği kilitledi. Trafik ekipleri D-650 Karayolu sapak mevkiinde yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Akçakoca 17.07.2021, 17:40 18.07.2021, 15:45
2428

Uzun Kurban Bayramı tatili öncesinde yollara düşen vatandaşlar, Düzce D-100, D-650 ve TEM otoban girişlerinde uzun araç kuyruklarının oluşmasına yol açtı. Sabah saatlerinden itibaren başlayan yoğunluk sebebiyle sürücüler, 50-60 kilometre hızla ilerleyebildi. TEM Otoyolunun Düzce kesiminde yoğun 'bayram' trafiği olduğu görüldü.

Bayram’ı Akçakoca’da geçirmek isteyen tatilcilerde araçlarıyla akın akın ilçeye gidiyor. Araç yoğunluğundan yer yer trafik kilitlenirken, trafik polisleri Sapak mevkiinde sürekli görev alarak trafik akışını düzenliyor.

Öte yandan, Akçakoca’da otel ve pansiyon doluluklarının da şu günlerde tamamen dolma aşamasına geldiği öğrenildi.

Yorumlar (1)
açların göçü 5 ay önce
maşAllah çok fakir halkımız tüm ege akdenize hücüm edip doldurdular.yetmiyor karadenize de açılmışlar.bu ülke çok fakir edebiyatı yapanlar avrupadaki amerikadaki eviszlerden fakirlerden haberi var mı.ülkemiz akp öncesine göre çok daha refah düzeyi yüksek.bunu da en ufak fırsatta doldurdukları otellerden sokaklardaki araç bolluğundan vs anlıyoruz.aklı olana.ideolojisine esir düsenler habbeyi kubbe görmeye meraklı.devam etsinler.