banner851

banner955

AKÇAKOCA’DA ÖRNEK BİRLİK-BERABERLİK

Akçakoca’da Cumhur İttifakı ortağı AK Parti ve MHP’nin omuz omuza yürüttüğü çalışmalar ve ilçenin daha iyi noktalara taşınması için birbirlerine verdikleri destek, ‘kenetlenmenin’ en güzel örneği olarak görülüyor.

Akçakoca 22.02.2022, 15:41
1748
AKÇAKOCA’DA ÖRNEK BİRLİK-BERABERLİK

Düzce’nin en büyük ilçesi Akçakoca’da Cumhur İttifakı örnek bir birlik-beraberlik sergiliyor. Kentle ilgili her konuyu istişare eden ve tüm paydaşlarla diyaloğu ön planda tutan ittifak ortakları, uyum içerisinde bir işbirliği sergiliyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, MHP Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile samimi ortamda gerçekleşen toplantıda Başkan Yanmaz ve MHP İlçe Başkanı İsmail Pazvant, misafirperverliklerinden ötürü Sarıoğlu ve yönetimine teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu da Başkan Mehmet Okan Yanmaz ve MHP İlçe Başkanı İsmail Pazvant ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Yorumlar (5)
halk 8 ay önce
bu kadar zamlardan sonra orada olmanızı hayretle izliyoruz..sizin için yol bitti..
Cemil 8 ay önce
Mhp tektir akp den sonra basa gelecek tek partidir o gun gelecek
çeni çakaçı çeni 8 ay önce
şakacı şeker şey seni :D :D :D :D :D
nsm 8 ay önce
ülkenin ne hale geldigini aval-aval seyredip makami sandikta terkedince sokaga cikamayacaklar, iyi kenetlensinler.
meyve suları 8 ay önce
A yüzbir meyve suları sponsorluğunda :D
22
açık