banner851

banner614

AKÇAKOCA’NIN PARMAKLA GÖSTERİLEN MEKANI: “ZEKİ’NİN YERİ”

banner619

Akçakoca’da denizin temizliği ve doğal alanların korunması özelliği ile öne çıkan Akevler Plajı mavi bayrak almayı hak ederek, rüştünü ispatladı. Plajı işleten ve yanı başındaki mekanında birbirinden leziz kahvaltı ve aperatifleri misafirleri ile buluşturan Zeki Cölyen, Akevler’i parmakla gösterilen plajlar arasında sokmayı başardı.

banner846
Akçakoca 12.08.2020, 12:38 12.08.2020, 17:57
6130
banner844

Akçakoca Akevler Plajı mavi bayrak dalgalanan 3 plaj arasına girmeye hak kazandı.

Deniz suyunun temizliği, plajı kullananların ihtiyaçlarına cevap veren donanımı ve güvenliği ile en çok tercih edilen plaj olma özelliğini taşıyan Akevler Plajı’nda başarıyla hizmet veren Zeki Cölyen, emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu  yaşıyor.

İşlettiği plajın önünde bulunan ve kendi adını taşıyan “Zeki’nin Yeri” adlı mekan, yeme-içme hizmetinin yanı sıra söz, nişan ve doğum günü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Güler güzlü personeli, kaliteli hizmeti ve temizliği ile farkını ortaya koyan “Zeki’nin Yeri” ayrıca koronavirüs önlemlerine uygun şekilde yürüttüğü plaj ve kafe hizmetiyle halk sağlığını ön planda tutuyor.

Şezlong mesafelerine dikkat edilen Akevler Plajı’nın deniz ve kumunun her zaman temiz olması da hem Akçakocalılar’ı hem de gelen turistleri memnun ediyor.

Yorumlar (4)
mehmed 12 ay önce
AKevler demek, bana bi yerden bişey anımsatıyor bu ad ama....
Halil Yılmaz 12 ay önce
İyi reklam haber diye yazmışlar
Yaşer yaman 12 ay önce
Gerçekten sevindim vatandaşlarimiz biraz daha duyarli olsunlar oturduklari yeri harebeye çevirenler var zeki abimizden personelden Allah razı olsun seneye orayida ziyaret etmek nasip olur inşAllah
BASKANA... 12 ay önce
Başkan şehir icindeki LAL CAFENIN altindaki Plaja nerden girecez.Adam kapatmiş orayi.Birde mai restetontin altindaki plaja da.giremiyoruz.ADAMLARIN tapulu malimi Plaj.Oraya bir giriş yaptirt.Merdivenmi olur.O ceden lal cafeden asagi merdiven iniyordy.Devletin Plajinia girisi nasil kapatir bu adam.Bi aciklama bekliyoruz .