banner851

banner614

BARIŞ PINARI’NA DESTEK ETKİNLİĞİ

banner619

Türkiye'nin güney sınırlarındaki terör tehdidine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı, başarılı operasyonlarla devam ederken, Düzce'de destek etkinlikleri de sürüyor. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve personeli, her zaman arkasında olduklarını belirttikleri Mehmetçiklere asker selamı gönderdi.

banner846
Akçakoca 17.10.2019, 15:17 17.10.2019, 16:16
660
banner844

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), Suriye Milli Ordusu ile Suriye'nin kuzeyinde terör örgütleri YPG/PKK ve DEAŞ'a karşı yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı devam ederken, Türkiye’nin yüreği de Mehmetçikle birlikte atıyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Suriye’nin kuzeyine yönelik olarak gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı'na destek olmak amacıyla, bina bahçesinde toplanan personeliyle birlikte İstiklal Marşı okuduktan sonra ‘Asker Selamı’ verdi.

Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın çağrısı ile belediye önünde bir araya gelen başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri ile belediye çalışanları, Suriye’nin kuzeyinde  gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla göndere Türk Bayrağı çekti.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından operasyona katılan Mehmetçiğe destek amacıyla asker selamı verildi.

Yorumlar (0)