banner851

banner614

BELEDİYE İŞÇİLERİNİN AÇLIKLA İMTİHANI…

banner619

Akçakoca'yı Sevenler Platformu, sosyal medya hesaplarından Ramazan ayı öncesinde, 3 aydır maaşlarını alamayan Akçakoca Belediyesi çalışanları için Akçakoca halkından “Gıda Yardımı” çağrısında bulundu.

banner846
Akçakoca 11.04.2021, 14:29 12.04.2021, 17:13
3515
banner844

Akçakoca Belediyesinde çözülemeyen maaş krizi, derinleşmeye devam ediyor. 3 aydır maaşlarını alamayan Belediye çalışanları, Ramazan ayı öncesi ne yapacaklarını kara kara düşünürken, Akçakoca’yı Sevenler Platformu tarafından, sosyal medya hesapları üzerinden gıda yardımı kampanyası başlattı.

Ramazan ayı öncesinde Belediye çalışanlarına verilmek üzere Akçakoca halkından sosyal medya hesapları üzerinden yardım çağrısında bulunan Akçakoca’yı Sevenler Platformu yaptıkları paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Hazirun; Akçakoca Belediyesi 3 aydır çalışanlarının maaşlarını ödeyemiyor. Öncelikle asgari ücretle çalışan temizlik işçileri ve aileleri çok mağdurlar. Onlar olmasa sokaklarımız pislikten geçilmez. Onlar için hepimiz gücümüz yettiğince gıda paketi hazırlayarak Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bırakalım mı? Ne dersiniz. Bir torba pirinç, yağ, yumurta, un ve şeker gibi alabildiğimiz kadarıyla, büyük bir yardım sandığı oluşturabiliriz.”

HABER: Savaş ARI      

Yorumlar (6)
Tamam 4 ay önce
Anlaşılan öncü medya Akçakoca belediyesinde istediğini yaptıramıyor
Alperen 4 ay önce
Başkan şafatlı Tekne Getirmişti Satsın Onu insanların alın terlerini Versin Hadis-i şerif Var işcinin teri kurumadan Hakkını verin diye...Yanacaksınız Hemde Cayır Cayır Efendiler!!!
Akçakocalı 4 ay önce
Rezalet diz boyu, bu işcilere yardımı belediyenin; devletin yapması gerekiyor. Bu ne saçmalıktır ya. Yazıklar olsun bu hallere düşecek ülke miydik biz?
Ersin k 4 ay önce
Destek olmalıyız arkadaşlarımıza belediye başkanı olmak için can atıyorlar.sonrada çalışanlarının parasını veremiyorlar yazık çok yazık
Yazık 4 ay önce
Yazdım yazdım sildim.... bu ne rezillik başka şeylere para bulur belediye
duzcelı 4 ay önce
yazıklar olsun yazıklar olsun azıcık onurunuz varsa ıstıfa edın