banner614

BERBER VE KUAFÖRLERE ‘HAYIRLI İŞLER’ DİLEDİ

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi ve aynı zamanda Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Yardımlaşma Birimi Koordinatörü olan Nursen Yanmaz, uzun bir aradan sonra ilçede tekrar faaliyete geçen berber ve kuaför salonlarını ziyaret ederek, maske ve el dezenfektanı dağıttı.

banner846
Akçakoca 11.05.2020, 17:00 11.05.2020, 16:06
1788
BERBER VE KUAFÖRLERE ‘HAYIRLI İŞLER’ DİLEDİ
banner844

Akçakoca’da sosyal faaliyetler söz konusu olduğunda en ön safta yer alan ve vatandaşla her zaman iç içe olması nedeniyle takdir toplayan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz, koronavirüs salgını sürecinde de sık sık sahada ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor.

Aynı zamanda Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Yardımlaşma Birimi Koordinatörü olan Nursen Yanmaz, salgın nedeniyle kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonlarının bugün açılması ile birlikte salonları ziyaret ederek, ‘Hayırlı işler’ dileğinde bulundu.

Hafta sonu yaptırılan dezenfeksiyon ilaçlamasının ardından berber, kuaför ve güzellik salonlarını gezerek yüz koruyucu maske ve el dezenfektanı dağıtımı yapan Yanmaz, sadece esnafa değil maskesi olmayan vatandaşlara da maske takdim etti. 

Koronavirüs salgını nedeniyle çok zorlu süreçlerden geçildiğini belirten Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Yardımlaşma Birimi Koordinatörü Yanmaz, “Hayırlısıyla uzun zamandır mesai yapamayan berber, kuaför ve güzellik salonlarımız bugün itibariyle faaliyete geçti.

Bizde berber, kuaför ve güzellik salonlarımızı ziyaret ederek çalışanlara yüz koruyucu maske, el dezenfektanı dağıttık. Kendilerine bol kazançlı günler diliyorum.” diye ifade etti.

Yorumlar (4)
shalamars 1 yıl önce
Dikkat ettiniz mi maske takmada sıkıntı yaşıyoruz. Burunlar hep dışarıda :)
Hasan 1 yıl önce
Bu reklam nasıl bir şeydir?İlla vatandaş bir şey verirken resminiz yayınlanmalı değil mi?Siz bu resimlere baktığınız da kendinizi gerçekten doğal hissediyormusunuz?
DR 1 yıl önce
LÜTFEN MASKE İLE BURNUNUZU DA KAPATIN.
Sağlıkçı Meclisi 1 yıl önce
Egosu için kocasına hastane mühürleten hanımefendinin samimiyetsizliğini reklam mı yapıyorsunuz ?
Öncü Haberin duruşuna da şanına da yakışmıyor.Üzüldük doğrusu.
17°
kapalı