banner851

banner614

“DOĞASINA SAHİP ÇIKMAYAN ZİHNİYETLER!”

banner619

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, Düzce’nin denize açılan penceresi Akçakoca’nın önemli turizm adreslerinden birinde yaşanan yol sorununa tepki gösterdi. Aktaş Şelalesi yolu sorunun defalarca gündeme gelmesine rağmen hiçbir çalışma yapılmamasına tepki gösteren Abanoz, “Denizi, doğası ile övündüğümüz güzelim Akçakoca'mızın değerlerine sahip çıkmayan tüm yöneticileri bir an önce göreve davet ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

banner846
Akçakoca 18.07.2021, 14:30 19.07.2021, 18:11
708
banner844

Yeşille mavinin buluştuğu, Batı Karadeniz’in incisi Akçakoca’da turizmin canlandığı şu günlerde yol sıkıntısı çekiliyor.

Akçakoca’da doğa turizmi denilince ilk akla gelen yerlerden olan Aktaş Köyü’ndeki Aktaş Şelalesi’nin uzun süredir düzeltilmeyen yolu hem ilçe halkına hem de turistlere zor anlar yaşatıyor.

Trekking yapmak isteyenlerin uğrak noktası olan şelaleye ulaşımda çekilen sıkıntıyı gündemine alan CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile yolda gerekli olan çalışmaların yapılması için yetkilileri göreve davet etti.

Aktaş Şelalesi yolunun düzeltilmesi için çağrı yapan İlçe Başkanı Abanoz, şu ifadeleri kullandı:

“Malumunuz üzere Aktaş şelalesi yolu için defalarca sizler tarafından haber yapılmasına rağmen hiçbir çalışma yapılmamıştır. Takdir edersiniz ki havaların ısınmasıyla turizm sezonu açıldı. İlçemiz çok sayıda yerli, yabancı turist ağırlamakta. İlçemizin denizinden istifade etmek isteyenler olduğu gibi doğasından da istifade etmek isteyenler olacaktır. Oradaki misafirlere hizmet veren işletme sahipleri de bu durumdan mağduriyet yaşamaktadır. Doğasına sahip çıkmayan zihniyetler maalesef burada da kendini açığa çıkarmıştır. Denizi, doğası ile övündüğümüz güzelim Akçakoca'mızın değerlerine sahip çıkmayan tüm yöneticileri bir an önce göreve davet ediyoruz.”

Yorumlar (3)
Sanem 2 hafta önce
Ne şelalesi kalmamış şelale falan orada malesef
vatandaş 2 hafta önce
pürenli yaylasının yollarınıda yapsınlar bir zahmet
Düzceli 2 hafta önce
Doğru yapılması lazım Ancak bunu taş üstüne taş koymayan C H P nin söylemesi inandırıcı gelmiyor.Turkiyeye ne kazandırırlar acaba aklıma gelmedi.