banner851

banner955

DÜNYA EVİNE GİRDİLER..

Akçakoca Belediye Başkanı Yardımcısı Yüksel Yılmaz, Nagihan Başar ile mutlu birlikteliklerini bu akşam düzenlenen görkemli düğün töreni ile pekiştirdi. Çiftin nikahını Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz kıydı.

Akçakoca 20.11.2021, 22:27 21.11.2021, 11:48
4181
DÜNYA EVİNE GİRDİLER..

Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, Ayşe ve Cevat Başar’ın kızları Nagihan ile dünya evine girdi.

Akçakoca ilçesinde düzenlenen görkemli düğün töreninde çifti, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, siyasiler, iş insanları, belediye çalışanları ve yakınları yalnız bırakmadı.

Düğün töreni boyunca mutlu oldukları görülen çiftin nikahını, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz kıyarken, Nagihan Başar’ın nikah şahitliğini Birol Akit, Şenol Güner, MHP İlçe Başkanı İsmail Pazvant Mustafa Karakaş, Kenan Uğur ve Vedat Bayram yaparken Yüksel Yılmaz’ın şahitliğini MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin yaptı

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu Nagihan ve Yüksel çiftine üç hilal amblemi kutu içinde ay yıldız kapaklı Kur’an-ı kerim hediye etti.

Öncü Medya ailesi olarak Nagihan ve Yüksel çiftine bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız