banner851

banner614

ESKİ GÜNLERİNDEN ESER KALMADI

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında hafta sonu yurt genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Batı Karadeniz'in en önemli turizm alanlarından Düzce'nin Akçakoca ilçesi sakin günler yaşıyor.

banner619
Akçakoca 06.12.2020, 15:12 06.12.2020, 15:19
4584
ESKİ GÜNLERİNDEN ESER KALMADI

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında Türkiye genelinde getirilen sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, Akçakoca ilçesinde sessizlik hakim oldu. Kent merkezinin en işlek cadde ve sokakları, sokağa çıkma yasağı nedeniyle sessizliğe büründü.

Kısıtlama nedeniyle Akçakoca’da insan ve trafik yoğunluğunun olduğu cadde ve sokaklar boş kalırken, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de  özellikle kent merkezinin ana arterlerinde denetimlerini sıklaştırdı.

Polis ekipleri, kent merkezinde sokağa çıkmak için izin belgesi olmayan vatandaşlara göz açtırmazken, kısıtlamayı ihlal edenlere kabahatler kanunu gereğince 3 bin 186 TL idari para cezası uygulanıyor. (A.A)

banner844
Yorumlar (2)
Emre 10 ay önce
Bu toplumdan medet ummayın korona artarkenbunlar hala denize akın ediyordu sahilde boş yer yoktu dışarda gezmeyen sarılmayan kişi yoktu ben alışverişe az gidiyorum heriflere bak millet ne meraklı arkadaşsosyalleşmeye ne sosyalleşmekmiş bu yahu
Kasabanın hasi 10 ay önce
Aman Allah im sanki çok kalabalık olması gerekiyordu ama ya