banner851

banner614

İLKİ TAMAM SIRA İKİNCİ SOKAKTA...

banner619

Akçakoca Belediyesi tarafından kent merkezinde bulunan Misafir Sokağı'nda oluşturulan "Şemsiyeli Sokak" turistlerin ilgi odağı haline geldi. Uygulamayı bir sokakla sınırlı bırakmamakta kararlı olan Başkan Okan Yanmaz, Postane Sokağı'nı da şemsiyerler renklendirecek.

banner846
Akçakoca 12.07.2020, 15:00
2016
İLKİ TAMAM SIRA İKİNCİ SOKAKTA...
banner844

Akçakoca'yı turizmde parlayan yıldız haline getirmekte kararlı olan Akçakoca Belediyesi, bu hedef doğrultusunda gezi teknesi ve ATV safari turlarından sonra kenti şemsiyeli sokaklarla buluşturuyor.

Akçakoca’da üzerine farklı renklerden oluşan yüzlerce şemsiyeden dekor yapılan sokakların ilki tamamlandı. Sırada başka sokaklar var.

Karşılıklı iki bina arasına uzanan iplere monte edilen farklı renkteki yüzlerce şemsiyenin yer aldığı Merkez Çarşı’daki Misafir Sokağı'nı görenler gözlerini şemsiyelerden alamıyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın titizlikle üzerinde durarak yapılmasını istediği şemsiyeli sokak uygulaması, kısa süre sonra Postane Sokağı'nda da hayata geçecek.

Belediye yetkilileri, şemsiyeli sokakların Akçakoca’ya farklı bir hava katacağını belirtirken, bu tarz yenilikçi uygulamaların devam edeceğini vurguladı.

Yorumlar (6)
Ahmet 12 ay önce
Çok iyi düşünülmüş fakat yağmur ve fırtına da inşAllah sağlam kalır
şef 12 ay önce
Birçok il bunlardan sıkıldı artık bunları kaldırmaya başladı biz de yeni yeni yapmaya başladık :) Hayırlı olsun :))))
Erhan 12 ay önce
Bu renk cümbüşünü görünce aklıma direk LGBT geldi. Çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum, saçma sapan bir uygulama olmuş. Hadi geçtik LGBT'yi bu şemsiyelerin malzeme ömrü ne kadar, güneşte kavrulacak belki ikinci yılını göremeden delik deşik olacak. Bundan sonrası için yeni uygulanacak yerler varsa da iptal edilsin.
hamza 12 ay önce
Bu adama helal olsun semsiye , , araba tren, satranc falan bunlar kucuk seyler gibi gozuksede guzellestiren seyler memleketime bir igne hizmet bile iyidir helal olsun baskana..
Burak 12 ay önce
Kum olan sahiller kaya, çakıl dolmuş temizlenirse süper olacak sezon bitmeden..
Muzaffer 12 ay önce
Akçakocada acilen dalgakıran yapılmaması gerekir. Yapılmazsa Akçakoca da turizm gelişmez. Yapılırsa da Akçakoca Antalya olur.
23°
parçalı az bulutlu