banner851

banner614

KÖTÜ KOKU, ÇİRKİN GÖRÜNTÜ

banner619

Akçakoca çevre yolu üzerinde oluşan çöp dağları, vurdumduymazlığın ve kurallara uymamanın ne boyutlara geldiğini gözler önüne serdi. Çöp dökülememesi yönündeki uyarı tabelasına rağmen, oluşan çöp yığını hastalıklara davetiye çıkartıyor.

banner846
Akçakoca 13.05.2020, 18:00 13.05.2020, 17:56
3749
KÖTÜ KOKU, ÇİRKİN GÖRÜNTÜ
banner844

Akçakoca’da Ketmenli Sapağı’nın 100 metre ilerisine yasak olmasına karşılık dökülen çöpler sorumsuzluğa son örnek oldu. Molozları dahi alana döken umursamaz kişiler, bununla yetinmeyip çöp dağlarını ateşe vermeye kalkıştı.

İlçenin en çok kullanılan çevre bağlantı yolunu kullanan vatandaşlar, çirkin görüntüyle ilgili tepkilerini dile getirirken, çöp dağlarını temizlemesi için belediye ekiplerinin bölgede çalışma yürütmesini talep ediyor. Belediye tarafından çöp dökülmeyeceğine yönelik uyarı tabelasının da dikili olduğu bölgeye duyarsızların inşaat ve evsel atıklarını kuralsızca dökmeleri yüzünden alan çöp dağına dönüşmüş durumda.

Yol kenarında oluşan çirkin görüntü ve kötü kokudan muzdarip olan çevre sakinleri ise gelişigüzel her alana çöp ve molozların dökülmemesi için Akçakoca Belediyesi’nin daha sıkı tedbirler alması talebinde bulundu.

Yorumlar (3)
H.adnan 1 yıl önce
Sn keskin iyi partiye laf yetiştirecegine küçük sanayi sitesine bir gel çöp kokusu tozdan dayanılacak bir hal yok
Yusuf Özcan 1 yıl önce
Bu çok ironik bir haberdir aslında neden biliyor musunuz? Düzce belediyesinin kendisi İSKİ su havzasına Hecinlere çöp toplama ve ayrıştırma tesisi kurmak isterken bu belediyeyi seçen halkın da böyle yapmasında şaşacak birşey yok! İmam cemaat ilişkisidir. En tepeden aşağıya kokuşmuş durumdasınız!
Vatandas 1 yıl önce
Duzcede de ayni dere yataklari iyi bir çöp tesisi yapilamadi
18°
parçalı bulutlu