banner851

banner614

“MASKE GELMEDİ” DİYEN HERKES BİZE ULAŞSIN

banner619

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında esnaf ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıtıldı.

banner846
Akçakoca 27.04.2020, 15:00
3261
“MASKE GELMEDİ” DİYEN HERKES BİZE ULAŞSIN
banner844

AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları görevlilerinin de katıldığı maske dağıtımında esnaf ve vatandaşlar memnun oldu.

Başkan Sarıoğlu, yaptığı açıklamada, bugün ilçe genelinde 4 bin maske dağıtılacağını ve toplamda ise 20 bin maskenin esnaf ve vatandaşlara dağıtımının yapılacağını söyledi.

Maskelerin AK Partili belediyelerden geldiğini ifade eden Sarıoğlu, "Devletimiz e-devlet üzerinden maske dağıtıyor. Ancak bazen eksiklik olabiliyor. Biz de mahalle mahalle esnaf ve vatandaşlara dağıtım yapıyoruz. Hiç kimseyi atlamamaya çalışıyoruz. 'İhtiyacınız var mı?' diye soruyoruz. Bu maskeleri Düzce Belediye Başkanımız Faruk Özlü ve Gölyaka Belediye Başkanımız Yakup Demircan'ın kurduğu üretim tesisinden temin ettik. Onlara teşkilatımız olarak çok teşekkür ediyoruz. AK Belediyeler olarak vatandaşa maske dağıtımının eksik veya yetmediği yerde fazlasıyla takviye yapmaya çalışıyoruz." diye konuştu.

"İhtiyacı olan bize ulaşsın"

Sarıoğlu, Akçakoca'da maskesi olmayanların teşkilatlarına ulaşmasını ifade ederek, "Sosyal medyada maske gelmediği diye şikayeti olan herkes bize ulaşsın. Bize ulaştıklarında kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Bundan emin olsunlar. " dedi.

Yorumlar (12)
Muammer 1 yıl önce
Maske basvurusu
Kocyazi 1 yıl önce
Bize gelmedi
Ayşe kandemir 1 yıl önce
Maske bızlerede gelmedi yabancı ülkelere kadar gitti bızım buralara uğramadı malesef ne maske nede maske getıren
Demo 1 yıl önce
Haydaaaa, Devlet nerede? Siyasi bir parti Devletm i oldu, yapmayın bunu Devletimizi itibarsızlaştırmayın, çünkü yarın sizede lazım olacak!!!
zeynep 1 yıl önce
evet bizlerde bekliyoruz hala màske gelecek diye virus isi biticek insAllah bize maske gelene kadar
Bu nasıl iş. 1 yıl önce
Ekmek dağıtan Belediye başkanları hakkında soruşturma var.. Maskeyi satana ceza var.. Maske takmayana ceza var.. Akape li belediyelere, il ilçe başkanlarına serbest ha..
Arzu torun 1 yıl önce
Bizde maske baş vurusu da bulunduk ama gelmedi
Citizen z 1 yıl önce
Ulan yazıklar olsun be! Acaba devletin bulup dağıtamadığı maskeleri akpli belediyeler nasıl dağıtıyor? 20 gün oldu maske isteyeli! Güya her 10 günde bir dağıtacakkardı. Daha ilki 1 aya yakın oldu gelmedi. Yazıklar olsun. Maskenin canı cehenneme
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı