banner851

banner955

“MODERN BİR BALIKÇI BARINAĞI İNŞA EDİLECEK”

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Akçakoca’ya yapılacak olan yat limanı başta olmak üzere diğer yatırım ve hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Akçakoca 22.11.2021, 14:10 23.11.2021, 11:10
3707

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Balıkçı Barınağı’nın mevcut yerine yat limanı kazandırılması için emeği geçenlere teşekkür etti.  Başkan Yanmaz “Akçakoca da mevcut Balıkçı Barınağı’nın olduğu yere bir yat limanı (Marina) ve balıkçılar için de Limoncuk mevkiinde modern bir balıkçı barınağı inşa edilecek. Aynı proje kapsamında Öte yandan, Akçakocalıların yaz aylarında hücum ettiği plajlar da yeniden düzenlenecek. WC, duş, soyunma kabinleri, kafeterya, gözetleme kuleleri tasarlanırken, Civi Deresi ve çevresi, bitki örtüsüyle korunup, arasında gezinti yolları oluşturulacak” dedi.

“İhale tamamlandı… Dalkıran yapım aşamasında”

Yanmaz ayrıca Liman ile Çuhalı çarşısı arasındaki dalgakıran ihalesinin yapıldığın ve en kısa zamanda dalgakıran yapılma aşamasına geleceğini belirterek “Bu yatırımların İlçemize kazandırılmasında emeği geçen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz’a, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’na, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekilimiz Ümit Yılmaz’a, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’e, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye, Ak Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir’e Fahri Çakır’a, ve tüm Düzce halkına  teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Yorumlar (7)
Jlk 1 yıl önce
Kiyilari niye kapattiriyon başkan..Akcakoxa sahili icin turist geliyo kafelerle kapatma oralari...Sen gidince biz yine yiktiracaz gene..
memur 1 yıl önce
ORADAKİ VALİ HARİÇ HEPİNİZİ ALLAHA HAVALE ETTİK..AKKOYUNLAR YÜZÜNDEN HEPSİ....
halk 1 yıl önce
YAT LİMANIMI..GÜLDÜRMEYİN ADAMI SON SES...LAN AKÇAKOCADA 1 AY YAZ OLURKENMİ GELECEK YAT ORAYA...ORAYI ANCAK KAPALI DENİZ OYUNLARI VE PLAJ YAPARSIN ESKİSİ GİBİ..BAŞKADA BİRŞEY OLMAZ.
Hlk 1 yıl önce
Baskan senin Park Bahceler mudurun varmi ..O cuhallidaki cinarlar ne oyle yaa sallim süllum..hicmi bakim yok..Hele otobus duragi var cinar cd.sine girerken cuhallidan.Ne oyle yaa sallim sulkum.Hicmi bakim olmaz...Boşa maas verme bunlara..
Kkkkk 1 yıl önce
Akcakocada kafelere ceki duzen ver Baskan.Kimine mavi boncuk kimine git ote deme..Bigun varsin yarin yoksun boşa maseaf ettirme..
halk 1 yıl önce
BAŞKAN BAHÇE KAFE BAHÇEYE ÇATIR ÇATIR İNŞAAT YAPIYOR..NİYE SESİN ÇIKMIYOR..AYNI KAFADANSINIZ ONDANMI..
OKAN BAŞKANA.... 1 yıl önce
BAHÇE KAFENİN NE ÖZELLİĞİ VAR BAŞKAN.HERTÜRLÜ ETRAFINI KAPATMASINA İZİN VERİYOSUN.UCUBE EKLEME YAPMALARINA İZİN VERİYOSUN.ÇATI KAPATIR SESİN ÇIKMAZ.ETRAFI KAPATIR SESİN ÇIKMAZ.NE VERDİLER SANADA BU KADAR ÇITIN ÇIKMIYOR YAPTIRIM UYGULATMAYIP DESDEKLİYOSUN.ONLARADMI DEDİN UFAK UFAK YAPIN DİYE..
Yeni Sayımız