banner851

banner955

MUTLU, ÜNİVERSİTE YOLU İÇİN DESTEK VERECEK

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı ve Akfa Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Mutlu’yu Akfa Beton’un Doğancılar Köyü’ndeki şantiyesinde ziyaret etti.

Akçakoca 11.03.2022, 13:20 11.03.2022, 19:59
1656
banner1032

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Düzce’de birçok alanda faaliyet gösteren Akfa Şirketler Grubu’nun sahibi olan ve aynı zamanda Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Mutlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Mutlu’yu şirketin Doğancılar Köyü’ndeki şantiyesinde ziyaret etti.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Ahmet Mutlu, şirketlerinin faaliyetleri hakkında  Başkan Yanmaz’a bilgiler verdi. Başkan Yanmaz da Mutlu’ya Akçakoca Belediyesi olarak hayata geçirilen ve planlanan projeleri anlatarak görüşlerini aldı.

Uzun yıllardır yapılması beklenen üniversite yolu hakkında da bilgiler veren Yanmaz projenin kısa sürede hayata geçirilmesi konusunda süratle çalıştıklarını belirtti. Ahmet Mutlu ise üniversite yolunun yapımı konusunda Akçakoca Belediyesi’ne destek olacaklarını belirterek, yapımı başlaması halinde bordür taşlarının bir kısmının kendilerinin karşılayacağını ifade etti.

Başkan Yanmaz hem desteklerinden hem de misafirperverliklerinden ötürü Mutlu’ya teşekkür ederken Mutlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yorumlar (3)
Haluk Dm 7 ay önce
İktidar gittiği gün
Kim Mutlu kim Mutsuz
Hep beraber göreceğiz
Şampiyon 7 ay önce
Yandaşa iki ihalede sen verirsin şimdi ….
cash81 7 ay önce
ramazan kolisimi verdin başkan
18
parçalı bulutlu