banner615

banner614

banner701

PERSONEL MAAŞININ TAMAMI ÖDENDİ

banner619

Belediyeyi mali darboğazdan kurtarmak için başkentin yollarını aşındıran Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, kaynak girişimlerinden olumlu sonuç aldı. Belediye kasasına giren yeni kaynakla personel maaşının tamamı ödendi.

Akçakoca 14.10.2020, 12:05
449
PERSONEL MAAŞININ TAMAMI ÖDENDİ
banner785

Akçakoca Belediyesi’nde mali sıkıntılar nedeniyle aksayan personel maaşlarının düzene girmesi için kolları sıvayan Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Ankara’da tuttuğunu bu kez kopardı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın son dönemde Ankara’yı adeta ikinci adres yaptığı görüşmeleri olumlu neticelendi. Mali açıdan zor durumda olan belediyeye Ankara’dan finans desteği kopartan Yanmaz, maaş krizini de sonlandırdı.

Ankara’da bakanlıklarla ve belediyenin bağlantılı olduğu genel müdürlüklerle sürekli temas kuran Başkan Yanmaz, Akçakoca’ya parasal kaynak oluşturdu. Getirilen parayla belediyeden maaş alacağı olan personelin alacaklarının tamamı ödenmiş oldu.

Pandemi dolayısıyla belediyeye su, çevre, emlak borcu olan vatandaşların ödemelerinde ciddi oranda aksama yaşanmasına rağmen, bu alacakları için sonuna kadar müsamaha gösteren belediyenin, borçlu vatandaşlardan toplam alacaklarının ise milyonlarla ifade edildiği öğrenildi.

Yorumlar (2)
Birisi.. 2 ay önce
Gemi alacağına maaş ödeseydin ya
Osman 2 ay önce
Mühür çözülünce para da akmaya başladı. Vay be.
14°
parçalı az bulutlu