banner851

banner614

YANMAZ SÖZÜNÜ TUTTU

banner619

Akçakoca’da bir süredir şehirler ve ilçeler arası minibüs durağı olarak kullanılan şehir merkezindeki hareket noktası değiştirilerek Değirmenağzı bölgesine taşınıyor.

banner846
Akçakoca 29.08.2019, 11:49 30.08.2019, 17:10
1923
banner844

Akçakoca Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada şehir merkezinde bulunan hareket noktasının ,  Değirmenağzı bölgesine taşınarak Akçakoca Belediyesine ait duraklardan ’da Düzce yolcusu almasına müsaade  etti. Halk arasında ise bu durumun memnuniyetle karşılandığı ifade edildi.

20 Dakikada bir otobüs kalkacak

Akçakoca Belediyesi  her 20 dakikada bir otobüs kalkacağını yazılı açıklamasında ifade ederken saati gelen minibüsler ilçe duraklarından yolcuları  aldıktan sonra , Akçakoca – Düzce  arası çalışan minibüsler asla şehir içi yolcusu almayacak . Şehir içi trafik akışına engel olmamak için duraklarda asla bekleme yapmayacağını belirtti.

Kabinli durak yapılacak

Ayrıca duraklarda bekleyen yolcuların rahat hissetmesi için  yapılan  yazılı açıklamada  , “Yapılan protokole göre ,  ŞOK marketinin yanına, yağmurlu ve soğuk havalarda yolcuların mağdur edilmemesi için klimalı kapalı durak yapılacak” ifadeleri kullanıldı .
 
Haber : C.A.KUŞ
 

Yorumlar (8)
Mert 2 yıl önce
Yapılanlardan yapılacak olanlardan dolayı teşekkürler. Lakin bu eksikleri tamamlarken bunun yanısıra dolmuşlar milattan kalma kılıma yok bu durumdan herkes şikayetçi akca koca içerisindeki mecburi istikamet kullanılmıyor.tesekkurler.
Baskana 2 yıl önce
Kervandanda duzceye giriş istiyoruz.
değiştir 2 yıl önce
öğrenci servisimi yolcu otobüsümü belli değil..Başkan artık kendi bünyende çalıştır.aynı gölyaka çilimlicumayeri kaynaşlı beyköy belediyeleri gibi..Millet uzaya çıktı be.
//// 2 yıl önce
başkan Akçakoca Ulaşım yönunden en geri ilçemiz.Heryerde çok güzel Belediye otobüsleri çalışırken siz hala sıkışık koltukları olan servis minübüsleriyle devam ediyosunuz.Arabalar arabalıkdan çıkmış..
Göyaa Turizm ilçesi 2 yıl önce
başkan öğrenci servisleriyle yolcu taşıma işine son ver.Onların miadı dolmuş artık.yada belediye kaynaşlı gibi cumayeri gibi otobüs çalıştırsın..Sanki en geri kalmış ücra bir yerde çalışıyorlar.Ayıp yaa..Göyaa turizm ilçesi
halk 2 yıl önce
bi kere ben bindim binmez olaydım.ayağım sığmadı.öğrenci minübüsüyle büyük insanları taşıyosunuz.Düzcenın en hurda arabaları güzergahları tırıvırı olan minübüsler sizde...
Hurdaları kaldırın 2 yıl önce
sayın başkan güzergahlarınız sadece as taksiden .şehrin çıkışı yani.biz Kervandanda şehre giriş istiyoruz.Kervan Ticaret lisesinin arkası..Beçiyörükler arabası bile hem sizinkilerden daha büyük ve daha iyi çalışıyor.Sizinkiler ne yaa..hurda
hurdaya ayır onları 2 yıl önce
Sayın yanmaz o minüsler çok hurda.Artık midibüsler alın.Düzce şehir girişlerini saatte bir kervandan yapın.o minübüsler yağmurlu havada tavanları akıyor.yolda kalıyor.koltuk araları çok sıkışık.ben sığmıyorum.