banner851

banner614

“ZİYARETİMİZ ÇOK VERİMLİ GEÇTİ…”

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, İstanbul temasları sırasında Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’i makamında ziyaret etti. Yanmaz ziyaretinde, Akçakoca ilçesine katkılarından dolayı Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen’e teşekkür etti.

banner619
Akçakoca 01.09.2021, 17:40 01.09.2021, 16:38
433

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, bazı temaslarda bulunmak için İstanbul’a gitti. İstanbul temasları sırasında, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’i makamında ziyaret eden Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz, ziyaretin çok verimli geçtiğini açıkladı.

Ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yanmaz, “Üsküdar Belediye Başkanı değerli başkanımız Hilmi Türkmen’i makamında ziyaret ettik. Akçakoca’ya katkılarından dolayı Başkanımız Hilmi Türkmen’e ve Başkan Yardımcısı Mete Yapıcıya çok teşekkür ediyorum. Yaptığımız ziyaret çok verimli geçti Belediye Başkanımızdan kardeşlik sözü aldık. Emeği geçenleri tebrik ediyoruz" dedi. 

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)