Akçakoca Belediyesi’nin içinde bulunduğu mali krizi aşmak için her kapıyı çalan Başkan Fikret Albayrak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla bir araya gelerek hem yürütülen çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı hem de en acil ihtiyaçların karşılanması için destek istedi. Yaz döneminde özellikle yetersiz kalan atık su arıtma tesisinde kapasitenin bayramdan sonra arttırılacağını müjdeleyen Albayrak, “Bu toplantı, ilçemizin ihtiyaçları ve geleceği için önemli ve değerli adımlara vesile oldu.” ifadesini kullandı.

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Akçakoca’nın sorunlarını çözmek için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla görüştü. Albayrak, yapılan toplantı verimli geçtiğini ve taleplerin karşılanması noktasında gerekli talimatların verildiğini kaydetti.

Bilindiği gibi borç yükü ağır bir belediyede hizmet üretmenin önündeki engelleri kaldırmak için her fırsatı değerlendiren Başkan Albayrak, Akçakoca’yı tekrara ‘parlayan kent’ haline dönüştürmek amacıyla var gücüyle çalışıyor.

448021525 18438368500024515 5488140640807375075 N

Ünsal’dan Akçakoca için çağrı

Yorumlu-Yorum programında Başkan Albayrak ile İBB Başkanı İmamoğlu arasındaki görüşmeyi ilk kez açıklayan Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Akçakoca’nın geleceği için herkesin gösterilen çabaya omuz vermesi gerektiğine dikkat çekmişti.

448056978 18438368491024515 1039835157102720118 N

“Ekrem İmamoğlu ve ekibine en içten teşekkürlerimi sunuyorum”

AFETLER MERALARI VURDU, OLAN MANDALARA OLDU AFETLER MERALARI VURDU, OLAN MANDALARA OLDU

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ziyaretin Akçakoca’nın gelişmesinin önündeki engellerin kaldırılması adına olumlu geçtiğini vurguladı.

Akçakoca Belediyesi’nin ihtiyaçları konusunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan destek sözü alan Albayrak, görüşmeye ilişkin şu ifadeleri kullandı. “Değerli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ile son derece verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Belediyemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını titizlikle takip eden Sayın Ekrem İmamoğlu, atık su arıtma tesisinde sorunları ve diğer ihtiyaçlarımızın tümünün karşılanması konusunda, Mali İdareler Genel Koordinatörü’ne bayram sonrası bir toplantı düzenlemesi ve bu sorunların çözülmesi için gerekli talimatları verdi. Bu toplantı, ilçemizin ihtiyaçları ve geleceği için önemli ve değerli adımlara vesile oldu. Bizleri büyük bir misafirperverlikle ağırlayan sayın Ekrem İmamoğlu ve ekibine buradan en içten teşekkürlerimi sunuyorum.”

448211183 18438368482024515 2994073760569005718 N

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı. “Değerli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ile son derece verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Belediyemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını titizlikle takip eden Sayın Ekrem İmamoğlu, atık su arıtma tesisinde sorunları ve diğer ihtiyaçlarımızın tümünün karşılanması konusunda, Mali İdareler Genel Koordinatörü’ne bayram sonrası bir toplantı düzenlemesi ve bu sorunların çözülmesi için gerekli talimatları verdi. Bu toplantı, ilçemizin ihtiyaçları ve geleceği için önemli ve değerli adımlara vesile oldu. Bizleri büyük bir misafirperverlikle ağırlayan Sayın Ekrem İmamoğlu ve ekibine buradan en içten teşekkürlerimi sunuyorum.”

Editör: Tuğba Aksoy