Düzce Gençler Birliği Spor Kulübünün genç yetenekleri Düzce futboluna kazandırmak için her açtığı futbol okulundaki çalışmaları devam ediyor.  Aydınpınar Köyünde bulunan Düzce Gençler Birliği Spor Kulübünün yöre köylerdeki 2007-2014 doğumlu yetenekli çocuklar için açılan yaz futbol okulunda antrenör olarak deneyimli bir isim olan Müjdat Uğurel görev yapıyor. 

Düzce Gençler Birliği Spor Kulübü yaz futbol okuluna ise yoğun ilgi var.  Birçok ailenin çocuklarını Gençler Birliği yaz futbol okulunda eğitim almaları için kayıt yaptırdığı öğrenildi.

  Haftanın belirli günlerinde ve belirlenen program doğrultusuna 15 ve 11 yaş gruplarına eğitimin verildiği yaz futbol okuluna katılan sporcuların çalışmalardaki gayret ve istekli oluşu ise teknik ekip tarafından takdir görüyor.

Düzce Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Nuh Yüksel, amaçlarının genç yeteneklerin çalışmalarda öne çıkararak Düzce futboluna kazandırmak olduğunu söyledi. Yüksel, yaz futbol okuluna Aydınpınar Köyü ve çevre köylerden katılımın yoğun olduğunu derslere katılmak isteyenlerin ise yine başvuru yapabileceğini bildirdi. 

Haber: Harun Can Şerbetçi