Olay Beçi bölgesinde 20 Nisan sabah 3.40 sıralarında meydana geldi. Alınan bilgilere göre,  bölgede bulunan bir kafeteryaya gelen hırsızlar, işyerinde bulunan masa ve sandalyeleri çalarak, hızla olay yerinden ayrıldı. Kafeterya çalışanları sabah işyerine gelir gelmez hırsızlık olayını fark etmeleri üzerine işyerinin güvenlik kameralarını izledi.  İşyerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 2 erkek şahsın masa ve sandalyeleri alarak hızla uzaklaştığı görülüyor.

1-315

Hırsızlık olayının bildirilmesi üzerine kafeteryaya gelen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Hırsızların tespit edilmesi için kafeteryada parmak izi çalışması da yapan ekiplerin hırsızları yakalamak için başlattığı çalışmalar devam ediyor.

2-325

İddiaya göre, hırsızlık yapan şahısların öğrenci olduğu, fakat kimliklerinin henüz tespit edilemediği öğrenildi. Ayrıca mağdurun iddiasına göre işyeri 30- 35 bin liralık zarara uğradı.

3-243

OLİMPİYAT IŞIKLARI’NDAN MÜJDELİ HABER OLİMPİYAT IŞIKLARI’NDAN MÜJDELİ HABER

Masa ve sandalyeleri çalınan mağdur işletme sahibi 0542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’na yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 “Masa ve sandalyelerimiz çalındı. Polise bildirdik. Güvenlik kamerasında görüntüleri var. Öğrenci oldukları kesin, ama kimliklerine ulaşılamadı. Yaklaşık 30-35 bin lira kaybımız var. Sesimizi duyurmak istedik.”