Cumayeri kapalı spor salonunda düzenlenen turnuvayı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Celal Işık, MYO müdürü Engin Nas, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci sonuna kadar seyrettiler.

WhatsApp Image 2023-01-18 at 10.47.58

Centilmenlik ve dostluğun hâkim olduğu turnuvanın sonunda ilk üçe giren öğrencilere hediye ve madalyaları takdim edildi. Buna göre turnuva 1.cisi End. Kalıpçılık programı öğrencisi Alihan Kılıç olurken ikincisi Mekatronik programı öğrencisi Orhan Samet Arıkan üçüncüsü ise Makine programı öğrencisi Uğur Karakoç olmuştur.

WhatsApp Image 2023-01-18 at 10.47.59

Düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında konuşan Cumayeri Meslek Yüksek Okulu öğretim görevlileri Gültekin Çakır ve Kudbeddin Argün şunları söyledi:

“Cumayeri Meslek Yüksek Okulu’muzda bu sene 6’ncısını düzenlemiş olduğumuz masa tenisi turnuvası geleneksel hale geldi artık. Daha önce 5 tanesini okulumuzda gerçekleştirmiştik ama bu sene diğer hakem arkadaşlarının da önerisiyle masa tenisi hakem kurulu ve hakemleriyle beraber turnuvamızı gerçekleştirmiş olduk.

Özellikle Gençlik ve Spor İlçe müdürü Hasan Bey’e teşekkür ediyorum bize bu salonu tahsis ettiğinden dolayı. Yine yüksek hakem kuruluna ve masa tenisi kuruluna çok teşekkür ediyorum.”