banner851

banner955

AKÇAKOCA’DA KAN DONDURAN CİNAYET

Akçakoca’ya bağlı Küpler Köyü’nde kardeş kavgası cinayetle sonlandı. 1’i kadın 3 kardeş arasında henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan tartışmada eline balta alan Adem K., kardeşleri Nurcan K. ve Kadem K.’ye saldırdı. Ağır yaralanan Kadem K. olay yerinde hayatını kaybederken, Nurcan K. hastanede tedavi altına alındı. Kayıplara karışan kardeş katili Adem K. jandarma tarafından her yerde aranıyor.

Asayiş 02.09.2022, 11:27 02.09.2022, 18:39
12150

Akçakoca’dan kan donduran haber… İlçeye bağlı Küpler Köyü’nde 3 kardeş arasındaki kavgada kan döküldü.

Henüz bilinmeyen bir nedenle Adem K. ile kız kardeşi Nurcan K. arasında başlayan sözlü atışma bir anda büyüdü. Ağabey Kadem K.’nin de dahil olduğu kavgaya dönüşen tartışmada öfkeden gözü dönen Adem K. eline geçirdiği baltayla kardeşlerine saldırdı. Balta darbeleriyle kanlar içerisinde kalan Kadem K. yere yığıldı. Kız kardeş Nurcan K. da ağır yaralandı. İhbar üzerine köye çok sayıda sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri Kadem K.’nin hayatını kaybettiğini tespit etti. Ağır yaralı Nurcan K. olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.

Gözünü kırpmadan kardeşlerine baltayla saldırıp kaçan Adem K.’nin yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatıldı.


 

Yorumlar (3)
BEYİNTÖR 3 hafta önce
Olayın haberlere yansıdığı gibi olmaması garip. Neden peki? Çok basit, popüler habercilik ve iş bilmeyenler
ALLAH ISLAH ETSİN 3 hafta önce
Yazıklar olsun, nedense her fındık zamanı bu tür olaylar çok oluyor, yani Para Para Para, varya o para böyle kardeşi bir bir birine kirdiriyor, kim icat etti bu parayı, böyle olaylara sebep olacağını biliyormuydu acaba. 1 yıl boyunca hiç bir şey olmaz ama fındık zamanı gelince bu tür olaylar başlar, öbür dünyaya kim malını mülkünü alıp gitmiş, neden bu kadar para yapar olduk, ne zaman hak ve hukuku unuttuk, niye unuttuk. Biri mezara öteki kodese, fındıklar ne olacak şimdi diye düşünürsünüz de.
al işte.... 3 hafta önce
şimdi bütün akçakoca senin olsa nolacak.. dört duvara bakar hayal kurarsın artık.. yazık gerçekten.. biraz sabır... biraz metanet...
22
açık