banner851

banner955

ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR…

Merkeze bağlı Bahçeköy’de cumartesi günü öğleden sonra birlikte yaşadığı oğlunun evinden çıkarak, bir daha kendisinden haber alınamayan alzaymır Alzheimer 93 yaşındaki Emine Dinçer’i arama çalışmaları devam ediyor. Jandarma, AFAD, DAKE ve AFGD tarafından sürdürülen aramalarda, henüz bir ize rastlanmazken, ailesi Dinçer’den gelecek iyi haberleri bekliyor.

Asayiş 18.10.2021, 15:45 18.10.2021, 16:05
4223
ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR…

Bahçeköy’de oğlu ile birlikte yaşayan alzheimer hastası 93 yaşındaki Emine Dinçer, Cumartesi günü öğleden sonra evden ayrılarak, bir daha kendisinden haber alınamamıştı.

Ailesinin Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine haber vermesi üzerine, bölgeye çok sayıda jandarma, AFAD, Afet Gönüllüleri Derneği ve Düzce Arama Kurtarma Derneği ekipleri yönlendirilerek, bölgede geniş kapsamlı arama çalışması başlatılmıştı. Arama çalışmaları devam ederken, o günden bu yana yaşlı kadının izine rastlanmadı.

Arama çalışmaları, güvenlik kameralarına yansıyan ve gittiği yön olarak belirlenen İstilli Köyü civarında devam ediyor.

Arama kurtarma çalışmalarına köylülerde destek verirken, ailesi Emine Dinçer’den gelecek güzel haberleri bekliyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
aynur 1 yıl önce
haber başlığı çok itici. 93 yaşında bir kadın kayıp. sırra kadem bastı demek nedir? bu cümle kaçan insanlar için kullanılır.. dikkat çekmek için ne yapacağınızı şaşırdınız öncü medya
Yeni Sayımız