banner851

banner955

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Düzce’de uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilen bir kişi, polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı. Uyuşturucu satıcısı, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Asayiş 04.07.2022, 23:55 05.07.2022, 18:14
4966
banner986

Düzce’de uyuşturucu madde kullanımı ve satışına göz açtırmayan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne Narkotik ekipleri, düzenledikleri başarılı operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Düzce şehir merkezinde uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen bir kişi, Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekipleri tarafından, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde teknik ve fiziki takibe alındı.

Cumhuriyet Başsavcılığının da onayıyla düğmeye basan polis ekipleri, şahsın kaldığı adrese operasyon düzenledi. Evde ve şahsın üzerinde yapılan aramalarda 1 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

İşlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şahıs, alınan ifadesinde suçlamaları kabul ederken, kendisinden uyuşturucu madde satın alan 4 kişinin ismini verdi. Polis ekipleri bunun üzerine 4 şahsı daha gözaltına aldı. Şahısların üzerlerinde yapılan aramalarda ise 3 parça halinde 2 buçuk gram Metamfetamin ele geçirilirdi.

Uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen ve suçunu kabul eden şahıs Düzce Adliyesi’nde çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı cezaevine gönderilirken, kendisinden uyuşturucu satın alan 4 kişi ise haklarında ‘Uyuşturucu Madde Kullanmak suçundan işlem yapılarak serbest bırakıldı.

Konu ile ilgili Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘Suç ve Suçluyla, halkımızın da desteği ile mücadelemiz aralıksız olarak devam etmektedir’ denildi.

banner844
Yorumlar (6)
Oğuzhan hızlı 1 ay önce
Ben kurtuldum geride kalanların hakkından kon gelsin inşAllah
Suç ve ceza 1 ay önce
Başarılar kolluk kuvvetleri,, devir öyle olduki karına bile güvenmeyeceksin,başka bilmem
Vatandaş bey 1 ay önce
Hacı hacıyı mekkede gidi gidiyi tekkede gencecik gençler de almasın alan olmazsa satan da olmaz alan da suçlu satanda Allah irade vermiş gencecik gençlere bela okurken ona göre okuyun her haberin altına adaletli yorum yapın
Vatandaş 1 ay önce
Gebersin bu işi yapanlar. Gencecik insanları zehirliyorlar. Allah bunlara gün yüzü göstermesin. Bu tipler yüzünden çoluk çocuk perişan oluyor. Ama kimsenin ettiği yanına kar kalmaz kendileri de yok olup gidiyor
Suç ve ceza 1 ay önce
Yandı çocuk,,çok yazık,, eğitim desek yerimi acaba,,
Xxxc 1 ay önce
Beter olun
21
kapalı