Yıllardır halktan kopuk olan Boğaziçi Belediyesi'ni ortak akıl ve şefafflıkla yönetmeye talip olan Yeniden Refah Partisi Boğaziçi Belediye Başkan Adayı Mehmet Kütükoğlu, yoğun destekle halkın güvenini kazanıyor. Yıllardır bekledikleri hizmetlerden yoksun kalan belde sakinleri, başarılı iş insanı Kütükoğlu'nun inşaat sektöründeki tecrübeleri ışığında Boğaziçi'ni kasaba görüntüsünden kurtaracağına inanıyor.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 14.31.25

'BOĞAZİÇİ'Nİ HEP BİRLİKTE GELİŞTİRECEĞİZ'

Beldedeki bir restoranda Boğaziçi'nde yaşayan kadın hemşehrilerine iftar daveti veren Kütükoğlu, yaptığı konuşmada, 'Sizlerin teveccühü ile başkan seçilmem halinde Boğaziçi beldemiz bambaşka bir çehreye bürünecek. Yıllardır süregelen sorunlar kökten bitecek. Başkanlık koltuğuna oturduğum Allah izin verirse bizzat kendi imkanlarımla beldede yaşayan tüm kadınlarımızı 1 hafta Çanakkale gezisine götürme sözü veriyorum. Kahraman Mehmetçiklerimizin destansı mücadeleleri sonunda Çanakkale’yi nasıl geçilmez kıldıklarını yerinde hissetmeniz için ücretsiz olarak kültür turu düzenleyeceğiz.' dedi.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 14.31.26 (1)

TARLA YOLLARINA KIŞIN DA GİDİLECEK

Yine beldedeki fındık tarlalarına ulaşımda yaşanan sorunlara parmak basan Kütükoğlu, 'Benim vatandaşım, benim annelerim, benim kardeşlerim tarlalarına yağmur da olsa kış da olsa gidecek. Ben göreve geldiğimde belediyenin bütçesine ya da bürokrasiye dahi bakmadan kendi makinemi tarlaya indireceğim ve tarla yollarını da yapacağım inşallah. Bunun için 31 Mart'ta sandıkları patlacağız söz mü?' dedi.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 14.31.26

“CUMHUR İTTİFAKI AKÇAKOCA’DA KAYBETTİ” “CUMHUR İTTİFAKI AKÇAKOCA’DA KAYBETTİ”

Boğaziçili kadınlar hep bir ağızdan 'SÖZ!' diyerek Kütükoğlu'na destek vereceklerini söyledi