banner851

banner955

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Akçakoca ilçesinde hassas burunlu narkotik köpeği ile yol kontrolü yapan Jandarma ekipleri, şüphe üzerine durdurdukları bir araç içerisinde bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdi. Gözaltına alınan araç sürücüsü, savcının talimatı ile tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Asayiş 27.11.2021, 16:23 28.11.2021, 12:58
5838
TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Son dönemde artan uyuşturucu satışı ve kullanımının engellenmesi için Düzce genelinde İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin mücadele çalışmaları artarak devam ediyor.

Akçakoca ilçesine bağlı Melenağzın Köyü’nde hassas burunlu narkotik köpeği ile yol kontrolü yapan Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, şüphe üzerine H.G idaresindeki otomobili durdurdu. Narkotik Köpeği ile otomobilin içinde ve sürücüsü H.G’nin üzerinde yapılan aramalarda, bir miktar kubar esrar maddesi ele geçirildi.

Gözaltına alınan H.G, işlemleri için Akçakoca İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. H.G, sorgusunun ardından, savcının talimatı ile tutuklanarak, Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Sinan 1 yıl önce
Yazık deyilmi yaa,keyif yapcam diye,ne sıkıntılar yaşıyorlar,
Yeni Sayımız