Bir süredir lenf kanseri ile mücadele eden Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın kardeşi Atilla Bıyık, için cenaze töreni düzenlendi.

CHP'Lİ BAŞKAN GÖREVDEN ALINABİLİR CHP'Lİ BAŞKAN GÖREVDEN ALINABİLİR

IMG_1864

 Merkez Büyük Camii’nde düzenlenen cenaze törenine eski Başbakan Yardımcısı Abdullatif Şener, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, çevre illerin Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanları, Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar, TSO Meclis Üyeleri, Düzce İş Dünyası, STK Temsilcileri, siyasiler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’da törene çelenk gönderdi. 

IMG_1867

Atilla Bıyık’ın cenazesi, İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Düzce Şehir Mezarlığı’nda bulunan Bıyık Ailesi’nin aile kabristanlığında, ailesinin ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi. 

Öncü Medya Ailesi olarak merhum Atilla Bıyık’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

IMG_1858-1

HABER: Savaş ARI