Düzce’nin tanınmış ve deneyimli Avukatlarından İbrahim Kırıkçı, Oğlunu da Avukat yapmanın gururunu yaşadı.

IMG_0558

Düzce Barosu Konferans salonunda gerçekleştirilen törenle lisansını teslim alan Utku Kırıkçı’nın mutluluğu gözlerinden okundu.

IMG_0568

Salonu dolduran kalabalık eşliğinde düzenlenen takdim töreninde ailenin yakın dostları, çalışma arkadaşları ve iş insanları aileyi bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

IMG_0568

Düzenlenen törene Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, İş İnsanı Tarık Türkseven, İş İnsanı Aydın Kubilay, Düzce Kent Konseyi ve Yeşilay Başkanı Arb. Av. Ali Dilber, Baroya Bağlı Avukatlar, yakın akrabaları ve davetliler katıldı.

IMG_0561IMG_0546

Duygularını Öncü Haber Mikrofonuna aktaran Avukat İbrahim Kırıkçı şunları söyledi:

“ÇİFTÇİLERİN SİSTEME DAHİL OLMASI SON DERECE ÖNEMLİDİR” “ÇİFTÇİLERİN SİSTEME DAHİL OLMASI SON DERECE ÖNEMLİDİR”

“Bugün aile olarak, ofis olarak mutlu bir günümüzdeyiz. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan Öncü TV ailesine de çok teşekkür ediyoruz. Başta Ömer Faruk Türkseven olmak üzere Türkseven ailesi de bizi yalnız bırakmadı, yine Düzce’nin önemli iş adamları bizi bu günümüzde eşlik ettiler.

IMG_0573

Algün inşaatın sahibi Cihat Algün, Aycan Şirketler Grubu Sahibi Mustafa Aycan olmak üzere birçok iş adamı bizi yalnız bırakmadı. Bugün çok mutluyuz Düzce Barosuna oğlum Utku’nun adı Av. Utku Kırıkçı olarak 500 sicil numarası ile kaydedildi. Benim de sicil numaram 58, baba oğul olarak Düzce Barosu’nda bu görevi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz”

IMG_0578

Çiçeği burnunda Avukat Utku Kırıkçı şöyle konuştu:

Bugün benim için çok mutlu ve gururlu bir gün, öncelikle beni yetiştiren anne ve babama çok teşekkür ediyorum beni bu günlere getirdiler.

Aynı şekilde başta Ömer Faruk Türkseven olmak üzere Öncü TV ve Türkseven ailesine teşekkür ediyorum.

Düzce’nin sevilen iş adamlarından Cihat Bey’e, Aycan Şirketler Grubu Başkanı Mustafa Aycan’a Berceste Grubunun başkanı Sadık Dik’e teşekkür ediyoruz geldikleri için.

Büromuzca hep beraber yolumuza devam edeceğiz.

Ben de babamın hem stajyeri olmak hem de oğlu olmanın gururunu yaşıyorum.”

IMG_0571IMG_0571

Haber – Ahmet Çelik