Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, her zaman sözünü ettiği Düzce’nin turizm potansiyelini ortaya çıkaracak adımları atmaya devam ediyor. Doğal zenginliklerin büyük yer kapladığı Düzce’ye konaklamalı turizm gezilerinin düzenlenmesi, turların geçiş rotalarına eklenmesi amacıyla ilgili kurumlarla işbirliği kuran Başkan Özlü, çalışmaları kesintiye uğratmadan gelecek dönemde de sürdürmeyi hedefliyor.

Whatsapp Görsel 2024 03 30 Saat 10.07.44 43Ead4Ce

DÜZCELİLER TEDBİRLİ OLUN! DÜZCELİLER TEDBİRLİ OLUN!

Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı’nda kurulan sosyal tesis sayesinde günübirlik ziyaretler için sıkça tercih edilen doğal güzellik geçtiğimiz aylarda yapımında sona yaklaşıldığı Bungalov ve Dome Çadırlarla da turizm potansiyelini giderek zenginleştiriyor. Önümüzdeki yaz misafirlerin ağırlanacağı konaklama alanları hem yerelde hem de ulusalda heyecanla karşılandı. Yine Akçakoca’da bulunan Akçakoca Bey Konakları ile Vilayetler Evi Hotel’in Düzce Belediyesi işletmesine devredilmesi de turizme yapılan yatırımların çok yönlü olduğuna kanıt olarak değerlendirildi.

Whatsapp Görsel 2024 03 30 Saat 10.07.43 A3A80320

TÜRSAB ÇALIŞMALARI BU YIL İÇİNDE TAMAMLAYACAK

“Turizm Yüzyılı Düzce’nin yılı olacak” diyerek işe koyulan Başkan Özlü, şehir merkezine çok yakın mesafede bulunan ve kamp yapmaya çok uygun Korugöl’ün turizme kazandırılması amacıyla TÜRSAB ile anlaşmayı tamamladı. Günübirlik mesire alanlarının bu yıl içinde tamamlanacağı yatırımda bir sonraki yıl konaklama alanlarının düzenlenmesi için çalışma başlatılacak. Çevre illerde kampçılık ile ilgilenen toplulukların memnuniyet ile karşıladığı yatırım en kısa sürede bitirilerek vatandaşların kullanımına açılacak.

Whatsapp Görsel 2024 03 30 Saat 10.07.43 6D26188E

MUNCURLU BU YAZA HAZIR

Şehrin her noktasında turizm atağını sürdüren Düzce Belediyesi, Başkan Dr. Faruk Özlü’nün liderliğinde eski Park Gölet alanında yapılan düzenleme ile günübirlik mesire alanlarının yapımını tamamladı. Gölet çevresinde yapılan düzenlemeler sayesinde 2024 yazında bölge piknik yapmak isteyenlere hizmet verecek hale gelecek.