Kaynaşlı İlçe Stadı'nda kupa töreni düzenleyerek ve ardından İlçe merkezinde konvoy ve çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlanan Kaynaşlı Belediyespor'un şampiyonluğuna, sporseverlerin ve Kaynaşlı halkının ilgisi yoğun oldu.
Süper Amatör Lig'de şampiyon olarak, Bölgesel Amatör Lig'e yükselmeye hak kazanan Kaynaşlı Belediyespor’un, İlçe Stadı'nda düzenlenen kupa törenine Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin başta olmak üzere, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Kaynaşlı Belediyespor Futbol takımı ve Kaynaşlı halkı katılım sağladı. Kutlamaların ardından Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin öncülüğünde Kaynaşlı Belediyespor teknik ekibi ve oyuncuları kutlama yemeğine götürüldü.

kaynaşlı 2
Şampiyonlukla İlgili Konuşma Yapan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, “Kaynaşlı Belediyespor şampiyon oldu BAL Ligi'ne yükseldi, gerçekten büyük bir coşku var,heyecan var büyük bir taraftar kitlesi var. Stad'da şampiyonluk kupası takdim edildi. İnşallah BAL Ligin'de de şampiyon olacağız ve Kaynaşlı Belediyespor'u 3.Lige çıkartacağız. Ondan sonraki süreçlerde hedefimiz 2.Lig ardından 1.Lig olacak İnşallah. Bütün Kaynaşlı kenetlendi, bir oldu ,beraber oldu. Gerçekten çok büyük bir heyecan ve coşku var. İnşallah bu coşkuya ve heyecana karşılık BAL Ligin' de de şampiyon olup, şampiyonluğumuzu taçlandıracağız. İnşallah Kaynaşlı'yı ve Düzce'yi en güze şekilde temsil edeceğiz. Bundan sonra Kaynaşlı tamamen şampiyonluğa hedeflenmiş,şampiyon olacak İnşallah. Bu iş burada bitmiyor, bu sevda burada bitmiyor,bu şarkı burada bitmiyor İnşallah Kaynaşlı Belediyespor futbol takımının,bundan sonraki hedefi hep şampiyonluk olacaktır” dedi. 

kaynaşlıı

Kaynaşlı Belediyespor Başkanı Akif Demir ise, “Kaynaşlı Belediyesporumuz, 2022-2023 sezonunda şampiyon olmuştur. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımızın maddi manevi emekleri çok oldu. BAL Ligin'de 3.Lig için oynayacağız. En iyi şekilde Düzce'yi temsil edeceğiz. Bu anlamda bütün futbolcu kardeşlerime, teknik heyete, yöneticelere ve herkese teşekkür ediyorum. Buradan Kaynaşlı Belediyespor taraftarına da saygılarımı sunuyorum, bizi hiç yalnız bırakmadılar. 3.Lig için elimizden ne gelirse yapacağız” ifadelerini kullandı. 

kaynaşlı 3