SEÇİMLERİN YILDIZ VE BAYRAK ARASINDA GEÇMESİ ÖNGÖRÜLÜYOR SEÇİMLERİN YILDIZ VE BAYRAK ARASINDA GEÇMESİ ÖNGÖRÜLÜYOR

Ari̇f Arslan

Düzce Camikebir Mahallesi Muhtarı Arif Arslan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Muhtar Arslan, “Barışın ve mutluluğun bol olduğu bir yıl olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandığı mesajında şu sözlere yer verdi:

“Acısıyla tatlısıyla bize bıraktığı izler, hatıralar ve anılarıyla 2023 yılını geride bırakırken, 2024 yılının dünyada ve ülkemizde; barışın ve mutluluğun bol olduğu bir yıl olmasını diliyorum.

2023 yılına, Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler dolayısıyla vefat eden vatandaşlarımızın acısıyla, vatanımızın, milletimizin birliği ve kutsallarımız uğruna şehadete yürüyen kahramanlarımızın acısıyla, tüm dünyanın gözü önünde Filistin’de yapılan soykırım sebebiyle öldürülen masum çocukların hüznüyle veda ediyoruz.

Necip milletimizin tarihinde acılarla güçlendiği gerçeğini göz önünde bulundurarak tüm bu olumsuzlukların, 2024 yılında, Türkiye Yüzyılında bizleri daha güçlü kılacağına olan sarsılmaz inancımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Düzceli hemşehrilerim olmak üzere Camikebir Mahallesi halkının ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acıların sona ermesi; ilimizin, ülkemizin, milletimizin birlik ve beraberliğinin daha da güçlenmesini temenni ediyorum.

Saygılarımla.”