31 Mart yerel seçimlerini Düzce halkının büyük teveccühü ile yeniden kazanan Dr. Faruk Özlü’nün Belediyenin yönetim kademesinde köklü değişiklik yapacağı, kamuoyunda konuşulan konuların başında geliyordu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün imzası ile yönetim kademesi yeniden belirlendi. Buna göre, Hasan Günden, Burak Coşkun, Okan Kaltu ve Cihan Ünal Belediye Başkan Yardımcısı olurken, Burçin Sarıcan Protokol ve Koordinasyondan sorumlu Başkan Başdanışmanı ve Kültür İşleri Müdürü, Ayşe Kılıç ise Özel Kalem Müdürü ve Basın ve Halka İlişkiler Müdürü oldu.

37639 7132 34628

VALİ ASLAN BAYRAM GELENEĞİNİ BOZMADI VALİ ASLAN BAYRAM GELENEĞİNİ BOZMADI

Belediyede yapılan değişiklikler şu şekilde:

Yasin Özdemir: İç Denetim Müdürü, Serkan Yılmaz:  Başkanlık Ofisi Başkanı ve Bilim Merkezi Müdürü, Okan Özkasap: Mali Hizmetler Müdürü, Mehmet Ali Kahraman: İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü, Teftiş Kurulu Müdürü. Burak Coşkun: Başkan Yardımcısı, Beytullah Yılmaz: İtfaiye Müdürü, İsmail Pişkin: Muhtarlık Hizmetleri, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü, Numan Şirin: Yazı İşleri Müdürü, Yasin Tüfekçi: Spor Akademisi Başkanı,  Kalender Aydın: İmar ve Şehircilik Müdürü, Ahmet Bayar: Emlak İstimlak Müdürü, Asuman Öztürk Çetinkaya: Hukuk İşleri Müdürü, Fatih Yalçın: Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü, Mücella Öztürk:  Park ve Bahçeler Müdürü ve Tarım Akademisi Başkanı, Eyüp Yurdakul: Mezarlıklar Müdürü, Cihan Ünal Başkan Yardımcısı, Selçuk Yıldırım: Zabıta Müdürü, Gönül Asuk: Veteriner işleri Müdürü, Emre Çelik: Beyaz Masa Sorumlusu, Barış Bayrak: Başkan Yardımcısı, Caner Yürük: Destek Hizmetleri Müdürü, Mehmet Emin Tangüder: Temizlik İşleri Müdürü, Elife Özerçetin: Sosyal Yardım Hizmetleri Müdürü, Sinan İnan: Arşiv Hizmetleri Sorumlusu.

HABER: Savaş ARI