Programda konuşan Antrenör Bayraktar, “Yeni olduğumuz 2.ligde ilk sezonumuz olmasına rağmen Başkanımız ve yönetim kurulumuz Futbolda marka bir ismi Ercüment hocayı takımın başına getirmekle büyük bir iş başardı” ifadelerini kullandı.

Bayraktar konuşmasının devamında, “Hocanın talepleri doğrultusunda iddialı bir kadro kuruldu ligin ilk yarısında oynadığımız futbol ve aldığımız başarılı sonuçlar, şampiyonluk için neden olmasın hesapları yapmamızı sağladı.

Devre arasında kadroyu daha da güçlendirmek için yapılan transferlerin uyum süreci uzun sürdü. Bu arada içerde İnegölspor mağlubiyeti ardından depremler nedeniyle 45 günlük ara takımımıza yaramadı ve ilk yarının iddialı takımı Düzcespor’umuz bir türlü istediği sonuçları alamadı. Bunda maraton tribününün sökülmesinin de büyük etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Artık son haftalara girilirken en azından yönetimin bunca fedakarlığına tüm şehrin playoof beklentisine karşılık verilmesi için bilgi birikimi ve tecrübesiyle takımı yeniden ayağa kaldıracak olan Ercüment hocamız ayrıca takım kaptanlarımıza da büyük görevler düşüyor” şeklinde konuştu.