2. Lig Beyaz Grupta yer alan Düzce Cam Düzcespor’da ikinci bir taraftar grubu kuruldu. Öncü Medya’yı ziyaret eden Son Kale taraftar Grubu Başkanı Okan Bayraktutar ve ekibi, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a Düzcespor atkısı hediye etti.

e57cedf0-1459-4748-947b-34d1582ba5df

Son Kale Taraftar Kulübü Başkanı Okan Bayraktutar, Düzcespor’un menfaati üzerine kurulmuş bir kulüp olduklarını söyledi.

Kulüp Başkanı Bayraktutar, “17 senedir Düzcespor tribünündeyim. Daha yeni bir oluşumuz, 2 – 3 aylık bir oluşumuz. Düzcespor için, gençlerimiz için, Düzcespor’un altyapısı için güzel düşüncelerimiz var. Genç kardeşlerimizi spora, tribüne, Düzcespor’a yönlendirme gibi planlarımız var. Bu doğrultuda ilerlemek istiyoruz. Düzcespor’un menfaati üzerine kurulmuş bir grubuz.

“GÜNDEN GÜNE SAYIMIZ ARTIYOR”

 Düzcespor’un olduğu her yerdeyiz. Her zaman, her yerde peşinden gideceğimizi planlıyoruz. Yeni bir dernek düşünüyoruz. Genç kardeşlerimizi oralara yönlendirip Düzcespor tribünün peşinde faaliyetlere aktarma peşindeyiz. Şu an yeni bir oluşum olmamıza rağmen 200 – 250 kişilik yeni bir başlangıç yaptık. Günden güne sayımız artıyor, her geçen gün daha fazlalaşıyoruz” şeklinde konuştu. RÖPORTAJ: NALAN TAYYAR- HABER: ECE MUTLU