ÖZLÜ’DEN TASARRUF PAKETİNE GÖNÜLDEN DESTEK ÖZLÜ’DEN TASARRUF PAKETİNE GÖNÜLDEN DESTEK

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet kalitesini gösteren belge tetkik sonrası yenilendi. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, oda hizmet ve yönetim sistemi belgelerinin düzenli olarak TSE tarafından denetlendiğini, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak TSE ISO belgeleri kapsamında Müşteri Memnuniyeti ve Kalite standartlarında, oda üyelerine en iyi şekilde hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını ifade etti.

T S O-8

Yapılan tetkik sonrası TS EN ISO 9001:2015 yönetim sistemi belgesinin yenilenmesi ile odanın kalitesini ve sürdürülebilirliğini bir kez daha kanıtladığını belirten Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, TSE ve diğer bağımsız kuruluşlarla olan belgelendirme çalışmalarının aralıksız devam edeceğini de sözlerine ekledi.

T S O2

TS EN ISO 9001:2015 yönetim sistemi şartlarının (kuruluşça belirlenen şartlar, uygulanabilen kanuni, düzenleyici, sözleşme, mevzuat şartları, müşteriler dahil ilgili tarafların şartları) karşılanma yeteneğinin, uygunluğunun, sürdürülebilirliğinin, belirlenmiş hedefleri karşılamadaki etkinliğinin ve uygun olması durumunda potansiyel iyileştirme alanlarının tespitini kapsadığı açıklandı.

T S O3