Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün her alanda Düzce için uygulamaya koyduğu projeler, şehrin kalkınmasına ivme kazandırıyor. Düzce’nin doğal güzelliklerini modern konaklama yatırımları ile buluşturan Düzce Belediyesi’nin turizmi canlandıracak projeleri arasında parmakla gösterilen Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı'nda 1 adet bungalov ev ve 9 adet dome çadır konaklamaya açıldı. Belediye iştirak şirketi BelTur tarafından kurulan ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek donatılarla işletilen bungalov ve dome çadırlarda, doğa, lüks ve konforla birleşiyor.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 10.20.09

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU… UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU…

DÜZCE TURİZMİ İÇİN TALİMAT ÖZLÜ’DEN, BAŞARILI YÖNETİCİLİK YILMAZ’DAN

Başarılı yönetici Erdem Yılmaz'ın genel müdürlük koltuğunda oturduğu Düzce Belediyesi şirketi BelTur’un Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü öncülüğünde turizme yeni soluk getiren yatırımları devam ediyor.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 10.20.09 (1)

1 BUNGALOV İLE 9 DOME ÇADIR KONAKLAMAYA AÇILDI

Düzce’nin doğal zenginlikleri arasında öne çıkan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı’nın modern ve konforlu konaklama ile kucaklaşmasını sağlayan 1 adet bungalov ev ile 9 adet dome çadırın kurulumu tamamlandı. Düzce’de bir ilk olma özelliği taşıyan yatırım, geride kalan Ramazan Bayramı’nda konaklamaya açıldı.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 10.20.12

KONAKLAMA İHTİYACI MODERN PROJE İLE GİDERİLDİ

Eşsiz tabiatı ve 5 adet şelale kümesinden oluşan şelalesi ile çok sayıda yerli ve yabancı turisti çeken bölgede konaklama olmamasının önemli bir eksiklik olduğunu gözlemleyen Başkan Özlü’nün talimatı ile ilk etabı tamamlanan projenin ikinci etabı tamamen bungalov evlerden oluşacak.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 10.20.13 (1)

HER AYRINTI 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA DÜŞÜNÜLDÜ

Düzce’de turizm sektörünü canlandırmak ve nadide güzellikleri daha geniş kitlelere tanımak için çok sayıda proje yürüten Düzce Belediyesi, Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı’ndaki konaklama hizmetinde her ayrıntıyı tıpkı 5 yıldızlı otellerde olduğu gibi lüksten ödün vermeden düşündü. Beltur’un kaliteli hizmet anlayışıyla doğanın güzelliklerini ziyaretçilerle buluşturan bungalov ve dome çadırlar, 33 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 10.20.12 (1)

İÇERİSİNDE MUTFAK, BALKONUNDA OTURMA GRUBU

36 metrekare büyüklüğündeki dome çadırlar 3 kişilik, 1 adet bungalov ise 6 kişilik konaklama imkanı sunuyor. Tesislerin içerisinde mutfak, klima, soba, lavabo ve banyo ile balkonunda ise oturma grupları yer alıyor. Tesis alanında ayrıca bulunan restoran ve kır kahvesi, kahvaltı ve alakart akşam yemeği seçenekleri ile misafirlere zengin mönüler sunuyor.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 10.20.14 (1)

İKİNCİ ETAP İÇİN ÇALIŞMALAR HAZİRAN AYINDA BAŞLAYACAK

Gürgen, meşe, kestane gibi karışık yapraklı orman ağaçları arasında trekking, foto-safari, çadır kampı gibi etkinliklere de imkan sunan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı’nı tercih edenler; doğa ile iç içe, kuş sesleri arasında sakinliği ve huzuru yakalıyor. Düzce manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan tesis, bayram gibi özel günler ile hafta sonları tam doluluğa ulaşıyor. Dört mevsim konaklama imkanı sunan projenin ikinci etabı için hazırlıklar devam ederken, 19 adet yeni bungalov için yapım çalışmalarının haziran ayında başlaması planlanıyor.