Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Spor Oyunları Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası’nda Düzce’yi temsil eden sporcu Emre Kalaycıoğlu üçüncü oldu.
04-05 Mayıs 2024 tarihleri arasında 8 ilin katıldığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Spor Oyunları Türkiye Pool Bilardo Şampiyonası Finali'nde GSB Düzce Yurtlarını temsil eden Cahit Zarifoğlu Yurdu öğrencilerinden Emre Kalaycıoğlu üçüncü olarak kürsüdeki yerini aldı.
Editör: Tuğba Aksoy