6 Şubat tarihinde meydana gelen ve cumhuriyet tarihinin en büyük felaketi arasında gösterilen,  Kahramanmaraş merkezli deprem felaketlerinin yaralarının sarılması için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Ft1CkN0WwAUl91U

11 ilde büyük bir yıkıma neden olan deprem felaketlerinin ardından, depremden etkilenen vatandaşların barınma ihtiyaçlarının karşılanması için, Düzce Valiliği tarafından Organize Sanayi Bölgelerinde kurulan konteyner üretim merkezlerinde imalatlar devam ediyor.

FtwR-1LWYAAV6Z2

Depremzede vatandaşlar için birinci sınıf malzemelerden imal edilen konteynerlerin depremden etkilenen bölgelere sevkiyatları devam ederken, Düzce Valisi Cevdet Atay, kurum amirleri ile birlikte üretim merkezlerinde incelemelerde bulundu.

Ft1CkN1XoAIVI42

Üretim bandından çıkan konteynerleri tek tek inceleyen Düzce Valisi Cevdet Atay, üretim ve sevkiyatlar hakkında Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen’den bilgi altı.

FtwR91TWYAEynmp

Bugüne kadar 3 bin 674 konteyner deprem bölgelerine ulaştırıldı

FtwR9q0X0AEI9K_

Düzce Valiliği tarafından oluşturulan konteyner üretim merkezlerinde üretimi yapılan, 40’ı engelli konteyneri, 91’i konteyner işyeri olmak üzere toplam 3 bin 674 konteyner deprem bölgelerine gönderildi.

HABER: Savaş ARI