Akçakoca Belediye Başkanlığı görevine gelmesinin ardından, ilçeye hizmet adına bir şey veremeyen Okan Yanmaz ile ilgili şikayetler gelmeye devam ediyor. Verilemeyen hizmetler ve yapılamayan yatırımlar nedeniyle ilçe halkının Okan Yanmaz’a yönelik tepki ve şikayetlerine bir yenisi daha eklendi.

Akçakoca ilçesi Susam Sokak üzerinde bulunan Aslan Sitesi’nin arkasından geçen yol, belediyeye yapılan onlarca şikayete rağmen 7 aydan buyana yapılamadı. Göçen yol nedeniyle araçlar yoldan geçemezken, site sakinleri ilgili şikayetlerini seslerini duyura bilmek için 0 542 767 17 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına yaptı.

“Muhalif olduğumuz için bu yol 7 aydan bu yana yapılamıyor”

Yolun her geçen gün göçerek sitenin arka bahçesine doğru kaydığını ifade eden bir site sakini, “Sitemizin arkasından geçen yol, 7 aydır bu şekilde duruyor. Parke yolun yapılması için, Akçakoca Belediyesi’ne defalarca şikayette bulunmamıza rağmen, bugüne kadar bir sonuç alamadık. Bu sitede Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a muhalifler oturduğu için yolun yapılmadığını düşünüyoruz” dedi.  

HABER: Savaş ARI