Olay Yığılca İlçesine bağlı Tuğrul Köyü’nde yaşandı. Alınan bilgilere göre, Mehmet Dur, evinin üst kısmına kaçak bina yapan akrabası S.D’yi şikayet etti. Bunun üzerine, S.D, eşi F.D ve oğlu S.D, Mehmet Dur’a sopalarla saldırdı.

ASANSÖRDE MAHSUR KALANLARI İTFAİYE KURTARDI ASANSÖRDE MAHSUR KALANLARI İTFAİYE KURTARDI

Mehmet Dur’un eşi Meryem Dur, oğlu Harun Dur ve yüzde 50 engelli raporu bulunan Medine Dur, araya girerek tarafları ayırmaya çalıştı. Gözü dönmüş akrabalar kadın, engelli ve çocuk demeden ellerindeki sopalarla diğer aile fertlerine de saldırdı.

Başlıksız 232

Saldırı da Mehmet Dur’un eşi Meryem Dur, oğlu Harun Dur ve yüzde 50 engelli raporu bulunan Medine Dur, vücutlarına aldıkları sopa darbeleri ile yaralandı.

Kavgayı gören diğer köy sakinlerinin durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesinin ardından, olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Başlıksız 1-7

Yaralılar sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Whatsapp Görsel 2024 02 29 Saat 15.51.47 Eeca3B2B

Jandarma ekipleri, kavgaya karışan diğer aile fertlerini gözaltına alarak, işlemleri için Yığılca Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Haklarında işlem başlatılan saldırganlar, savcının talimatı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Öte yandan, olaya karışan her iki akrabaların arasında daha önceden husumet bulunduğu öğrenildi.

HABER: Savaş ARI