WhatsApp Image 2023-11-02 at 17.57.27

Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde bu yıl 12. düzenlenen YÖREX Fuarına Düzce damgasını vurdu. Düzce TSO koordinesinde bu yıl firmaların yanı sıra kamu kurumlarının  yoğun ilgi gösterdiği YÖREX Fuarında  değim yerindeyse ‘Düzce Rüzgarı’ esiyor.

WhatsApp Image 2023-11-02 at 17.42.48
Düzce TSO Başkanı Erdoğan Bıyık, fuarı yerinde takip eden Öncü TV Haber Müdürü Canan Üstüner’e fuarda Düzce’nin stantlarının yoğun ilgi gördüğünün altını çizdi. YÖREX Fuarına Düzce’den ilk kez firmaların geniş katılım sağladığını kaydetti.

WhatsApp Image 2023-11-02 at 17.57.10
“Birlik ve beraberlik içinde açamayacağımız kapı yok” diyen Bıyık, “12. Yörex Fuarı’mız Düzce’mize tüm Türkiye’ye hayırlı olsun. Fuar öncesi çok yoğun bir hazırlık içerisindeydik. Sayın Vali’mize, Sayın Rektör’ümüze, Sayın Belediye Başkanı’mıza, il müdürlerimize ve fuarda görev alan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sayın Vali’mizle dolaştığımız zamanlarda Düzce standımızla ilgili çok büyük takdir aldık. Sayın Vali’m, Sayın Rektör’üm fuar başlangıcından beri burada misafirlerimizi ağırlıyor. Bu logolar Düzce’nin birlikteliğini, bütünleşmesini temsil ediyor” açıklamalarında bulundu. 
HABER: Savaş ARI