Düzce’de yaşayanların huzuru ve güvenliği için 7/24 sahada olan kolluk kuvvetleri suça ve suçlulara göz açtırmıyor. Hem yeni eğitim-öğretim döneminin hem de akademik yılın başlaması dolayısıyla okul çevreleri ve üniversite bölgesinde denetimi sıklaştıran İbrahim Ergüder yönetimindeki Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheli şahısları tek tek gözaltına alıyor.

Özellikle genç bedenleri hedef alan zehir tacirlerine karşı Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda devam eden etkin mücadele ile uyuşturucu satıcılarına darbe üstüne darbe vuruluyor. Yine Düzce üzerinden zehir sevkiyatına geçit vermeyen güvenlik güçleri, başarılı operasyonlarına her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Düzce’de yeni göreve başlamasına karşılık kısa sürede ilin asayiş durumuna hakim olan İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, sık sık personeli ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapıyor. Bu kapsamda birim birim emniyet mensuplarının çalışmalarını analiz eden Ergüder ve yardımcıları, son olarak Düzceli vatandaşların güvenliği için gece-gündüz özverili bir şekilde hizmet veren motosikletli yunus timlerinin çalışmalarını değerlendirdi.

KURALLARA UYMAYAN SÜRÜCÜLERE PARA CEZASI UYGULANDI KURALLARA UYMAYAN SÜRÜCÜLERE PARA CEZASI UYGULANDI

Düzce’de şüphelilere karşı yürüttükleri çalışmalarla takdir toplayan motorize yunus ekiplerine görevlerinde başarılar dileyen Emniyet Müdürü Ergüder, konuşmasında, vatandaşları huzurunun kaçmasına asla müsaade edilmeyeceğinin altını çizerek, “Birlikte güçlüyüz” vurgusu yaptı.