Düzce TSO tarafından düzenlenen iftar organizasyonuna Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Milletvekilleri Ercan Öztürk ve Talih Özcan, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri,  il protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Düzce TSO Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları, Düzce TSO İkinci Meslek Grubu Üyeleri, Düzce TSO Dördüncü Meslek Grubu Üyeleri ve Basın Mensupları katılım sağladı. Whatsapp Image 2024 03 15 At 14.01.48

Whatsapp Image 2024 03 15 At 14.01.41Geçmiş dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlarına plaketlerini Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar’la birlikte, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Milletvekilleri Ercan Öztürk ve Talih Özcan ile Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir verdi.Whatsapp Image 2024 03 15 At 14.01.45

Gecede; 1981-1984 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney, 1991-1993 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakan, 1993-1995 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Yılmaz, 2001-2005 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Özmen, 2005-2009 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Büyük, 2013-2018 Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır ve 2009-2013 Düzce TSO Meclis Başkanı Nusret Özsoy plaket aldı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, geceye katılamayan başkanların plaketlerinin işyerlerine, vefat eden başkanların plaketlerinin de ailelerine teslim edileceğini söyledi.Whatsapp Image 2024 03 15 At 14.01.35

Kapanış konuşmasını gerçekleştiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, iftar organizasyonuna icabet eden tüm üyelere teşekkür etti.

İftar organizasyonun açılış konuşmasını yapan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun değerli protokolümüze ve üyelerimize selam ve sevgilerini iletiyorum. Bu muhteşem kalabalık, bizim ne kadar büyük bir aile olduğumuzun göstergesidir. Bu anlamda, tüm üyelerimize, sonsuz teşekkür ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, yaklaşık 1 yıl oldu. Bu zaman zarfında, 5 yıla sığacak faaliyetlere, yeniliğe ve gelişimlere imza attık. Sizlerin teveccühü ile, seçilmiş olduğumuz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminde, geçirdiğimiz süre içerisinde,  çözülmemiş birçok sorunu çözdük. Yapılmamış büyüklükte organizasyonlara imza attık. Sizlerin gücüyle, Düzcemiz’in, Eğitimden Sağlığa, Turizme, Ticaret ve Sanayisine büyük katkılarımızın yanı sıra,  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde, en iyi şekilde temsil edilmesi adına çalışmalar yaptık.  Yaptığımız çalışmalar ve lobi faaliyetleri sayesinde, geçmişten bugüne, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde bulunan, Ar-Ge ve İnovasyon Kuruluna Odamızdan bir temsilci görevlendirdik. Ayrıca, Genç Girişimciler Kurulu Başkanımızı, TOBB bünyesindeki bölge Başkanlığında göreve getirilmesine destek sağladık. Yaptığımız birçok çalışmayı, başta Düzce Sayın Valimiz,  Sayın Belediye Başkanımız, Sayın Rektörümüz ve ilgili il müdürlerimiz ile birlikte “Biz Birlikte Güçlüyüz” sloganı ile,  değerli paydaşlarımızın büyük katkılarıyla,  Ticaret ve Sanayi Odamızın komiteleri, meclisi,  Yönetim Kuruluyla, hep birlikte,  büyük başarılara imza attık. Buradan bütün paydaşlarımıza, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak, Meclisimiz, ve Yönetim Kurulu Adına, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen iftar programında konuşan CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan:

VATANDAŞLAR BİLET BULMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR VATANDAŞLAR BİLET BULMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR

 “Böylesine güzel bir Ramazan akşamında, Düzcelilerin hep beraber ortak, Ramazan ayını karşılamaları, beraber ve bütün olmaları  hepimizi onurlandırıyor. Bu birlik ve beraberlik yükünü, Düzce’de TSO çekiyor, onların yükünün ne kadar ağır olduğunu ve topluma ne kadar verici olduklarını biliyorum.” İfadelerini kullandı.

Bu güzel toplulukla birlikte iftar açmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk: “Bu güzel toplulukla bir arada  olmaktan, birlikte iftar açmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Düzce’ye gerçekten karşılıksız hizmet edenler burada, 50 bin kişinin akşam evine  ekmek götürmesini sağlayan bu güzel toplulukla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum.” İfadelerini kullandı. Whatsapp Image 2024 03 15 At 14.01.42 (1)

Birçok noktada TSO ile ortak çalışmada uyum içinde olduklarını söyleyen Düzce Valisi Selçuk Aslan: “Doğrudan 50 bin kişiye dokunan geniş bir camia, ilimzdeki en etkili ve geniş kapsamlı sivil toplum teşekküllerinden bir tanesi, Düzce’de görevde olduğumuz 7 ayı geçen dönem zarfı içerisinde, birçok ortak çalışmada tam bir eşgüdüm içerisinde, Düzce TSO ile çalıştık, kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.” İfadelerini kullandı.