TOBB Batı Karadeniz Bölge Genç Girişimciler Kurulu toplantısında konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, gençlerin ekonomiye katılımının önemli olduğunu ifade ettiği konuşmasında Genç Girişimciler Kurulu’na çok iddialı bir başkan seçtiklerini söylerken TOBB Düzce GGK Başkanı ve Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun genç girişimcilere olan desteğine işaret ederek, bu güvene layık olmak için azimle mücadele edeceklerini söyledi.

B609714B 6D51 4686 917D Cc4C058876B3

TOBB Batı Karadeniz Bölge Genç Girişimciler Kurulu toplantısı TOBB Düzce GGK ve Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu başkanlığında çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Toplantının ilk kısmında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, TOBB Batı Karadeniz Bölge Genç Girişimciler Kurulu Başkanlarına seslendi. Başkan Bıyık, gençlerin ekonomiye katılımının çok önemli olduğunu belirterek, Genç Girişimciler Kurulu’na çok iddialı bir başkan seçtiklerini, önemli projeler beklediklerini söyledi. Ferit Mutlu’nun bölge başkanı olarak seçilmesi sürecinde de destek veren tüm GGK Başkanlarına teşekkür eden Başkan Bıyık, birlik ve beraberlik içerisinde gençlerin önünü açacak, vizyon projelerin ortaya çıkmasını beklediklerini de sözlerine ekledi.

İlk fiziki toplantı Çorum’da

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın konuşmasının ardından GGK Batı Karadeniz toplantısına geçildi. TOBB Düzce GGK Başkanı ve Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun genç girişimcilere olan desteğine işaret ederek, bu güvene layık olmak için azimle mücadele edeceklerini söyledi. Mutlu, Bölge başkanları olarak fiziki olarak da bir araya gelmek istediklerini söyleyerek, ilk toplantıyı Çorum Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın davetiyle Çorum’da gerçekleştireceklerini söyledi.

2-3 Şubat 2023 tarihleri konusunda fikir birliğine varılan TOBB Batı Karadeniz Bölge GGK Toplantısının taslak programı konusunda da fikir birliğine varıldı.

DÜZCE’DE RAMAZAN PİDESİ FİYATLARI NE KADAR OLACAK? DÜZCE’DE RAMAZAN PİDESİ FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Toplantı, önümüzdeki günlerde kesin program görüşmesi yapılması temennileriyle sona erdi.